d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev14142434445198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 3 2012 10:32am
Quote (Karan2_Returned @ 3 Jul 2012 18:30)
nem valami eredeti a törtenet de elsö reszt megnezem


.hack beköszön de annyira szét van hypeolva a LN, hogy valami alapja csak van a dolognak. És UTW csinál hozzá subot <3
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 3 2012 04:19pm
Tari Tari cute girls/10 elmegy

Jinrui wa Suitai Shimashita nem tudom mi akar ez lenni de nagyon tetszik a fekete humor, az art style meg minden.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 3 2012 04:26pm
Quote (Rawen @ Jul 3 2012 11:19pm)
Tari Tari cute girls/10 elmegy

Jinrui wa Suitai Shimashita nem tudom mi akar ez lenni de nagyon tetszik a fekete humor, az art style meg minden.


tari tari sokkal jobban bejött, tünderes meg elösen drop-gyanus
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 3 2012 05:10pm
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 3 2012 05:11pm
Quote (AngryBug @ Jul 3 2012 11:10pm)
http://www.youtube.com/watch?v=F6mSdpMJCdc


ez a videó szerintem nagyon szuper lett.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 4 2012 02:48am
Quote (AngryBug @ Jul 3 2012 11:10pm)
http://www.youtube.com/watch?v=F6mSdpMJCdc


Quote (AngryBug @ Jul 3 2012 11:11pm)
ez a videó szerintem nagyon szuper lett.


jézusom
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 4 2012 03:37am
Quote (Karan2_Returned @ 4 Jul 2012 00:26)
tari tari sokkal jobban bejött, tünderes meg elösen drop-gyanus
http://noob.hu/2012/07/04/1341176959007.gif


shit taste :(

Quote (AngryBug @ 4 Jul 2012 01:10)
http://www.youtube.com/watch?v=F6mSdpMJCdc


ohgodwhy el sem indítom.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 5 2012 06:08am
Chouyaku Hyakuninisshu: Uta Koi.
Végre nem highschool romance a sok balfaszkodással, irodalmi kötődés is van meg annyi comedy, hogy pont jók legyenek az arányok. Nem rossz, csak az a rakás szemét ED ne lenne.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 6 2012 01:49pm
Quote (Rawen @ Jul 6 2012 08:41pm)


egy ev az sok idö ;_;
Go Back To Magyar Topic List
Prev14142434445198Next
Add Reply New Topic New Poll