d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sc Ii és Wow Duel "eb" Live Stream
Prev1414243444580Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 01:01pm
jézusom hova tette azt a hatch-t :o

lol... ilyet se láttam még... 5 hatch

This post was edited by ReDEyeS on Aug 6 2011 01:03pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 6 2011 01:08pm
baibai zsiruj infestor
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2011 01:08pm
jó meccs, és a toss is jól csinálja, komoly micro.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 6 2011 01:11pm
gg phoenix micro
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2011 01:11pm
szépen felkapta azokat az infestorokat baszki :D
gg, ez jó volt
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 01:11pm
és behozza a P... baszkii

pedig volt olyan h 60-70 supply-val le volt maradva

szép meccs volt erre most kell elmennem

majd meséljétek el milyen volt a 3. játék
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2011 01:12pm
Ez jó volt. Szép volt mind a két oldalon. végre egy toss használja a sentryket. Egyből nyert is. Ff a legjobb toss képesség kb.
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 01:12pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Aug 2011 21:12)
Ez jó volt. Szép volt mind a két oldalon. végre egy toss használja a sentryket. Egyből nyert is. Ff a legjobb toss képesség kb.


sztem a Z nem használta ki eléggé azt a 6 hatch-t
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2011 01:13pm
Quote (ReDEyeS @ 6 Aug 2011 21:11)
és behozza a P... baszkii

pedig volt olyan h 60-70 supply-val le volt maradva

szép meccs volt erre most kell elmennem

majd meséljétek el milyen volt a 3. játék


de be volt falazva, és a z-nek elég sok egységébe került volna, ha be akar törni.


Quote (ReDEyeS @ 6 Aug 2011 21:12)
sztem a Z nem használta ki eléggé azt a 6 hatch-t

zt nem vágom csak zt láttam, hogy jól reagált az egységekre, egyből hydrázott, de a phonix gyors és nagyon jó micro volt mögötte


This post was edited by CyberPunk666 on Aug 6 2011 01:14pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 6 2011 01:13pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 6 2011 07:12pm)
Ez jó volt. Szép volt mind a két oldalon. végre egy toss használja a sentryket. Egyből nyert is. Ff a legjobb toss képesség kb.


inkább a gravity miatt nyert most
Go Back To Magyar Topic List
Prev1414243444580Next
Add Reply New Topic New Poll