Quote (ReDEyeS @ 6 Aug 2011 21:11)
és behozza a P... baszkii
pedig volt olyan h 60-70 supply-val le volt maradva
szép meccs volt erre most kell elmennem
majd meséljétek el milyen volt a 3. játék
de be volt falazva, és a z-nek elég sok egységébe került volna, ha be akar törni.
Quote (ReDEyeS @ 6 Aug 2011 21:12)
sztem a Z nem használta ki eléggé azt a 6 hatch-t
zt nem vágom csak zt láttam, hogy jól reagált az egységekre, egyből hydrázott, de a phonix gyors és nagyon jó micro volt mögötte
This post was edited by CyberPunk666 on Aug 6 2011 01:14pm