Quote (bajcli @ 2 Feb 2011 15:23)
jameg idegesít a barbár szarban, hogy nem lehet védekezni meg íjászkodni, mer ez arról szól, hogy támadnitámadnitámadni

én meg szeretek a lehető legkevesebb egységet veszteni, úgyhogy általában varázsolgatok meg lődözök messziről, amíg lehet...
én ezt úgy oldottam meg, hogy "egyet balra lép-egyet jobbra lép"

nem vesztesz bloodlust-t vagy mi a tökömet és mégis "vársz"
amúgy meg a törpös kieg-ben az idegesít, hogy ott meg nincs WAIT

tiszta röhej
továbbá eszméletlen undormányosnak tartom a barbáros kiegben az új "lényeket" ... amik szerintem grafikailag is elnagyoltak és a 90%-t nem is lehet használni...
ezt te hogy látod?
