d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of Might And Magic Topic
Prev14142434445118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 31 2011 10:50am
Quote (bajcli @ 31 Jan 2011 01:36)
heroes 5-özni akarok.


megvettem háromezerér a goldot, holnap forever alone nap lesz :thumbsup:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 1 2011 01:12am
Quote (bajcli @ 31 Jan 2011 18:50)
megvettem háromezerér a goldot, holnap forever alone nap lesz :thumbsup:


Minden nap forever alone nap. :(
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 2 2011 06:41am
Játszon vki velem h3-at.
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Feb 2 2011 07:07am
Quote (Baleee @ Feb 2 2011 01:41pm)
Játszon vki velem h3-at.


hamachi?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 2 2011 07:09am
idegesít a heroes5, ilyen single scenario mapeket soha nem tudok olyan sokáig játszani, hogy összerakjak egy kombó artifactot, pedig az a mániám :fume:
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Feb 2 2011 07:12am
Quote (bajcli @ Feb 2 2011 02:09pm)
idegesít a heroes5, ilyen single scenario mapeket soha nem tudok olyan sokáig játszani, hogy összerakjak egy kombó artifactot, pedig az a mániám :fume:


nekem az 5 nem jött be sajna :/ 3 visz mindent :D
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Feb 2 2011 07:17am
Quote (bajcli @ 2 Feb 2011 15:09)
idegesít a heroes5, ilyen single scenario mapeket soha nem tudok olyan sokáig játszani, hogy összerakjak egy kombó artifactot, pedig az a mániám :fume:


xD

amúgy én most azt nyomom... a hadjáratokat csinálom...

a Tribes of the East... gecinehéz... de a barbár hadjárat x. pályájánál feladtam... utálom a nem varázslós fajokat és ez meg tipikusan arról szól mennyi egységed van ( persze azokkal való taktikákról is ).. aztán mikor y idő múlva megjelenik az ellen az én 5 küklopszommal szemben 40-nel... nah akkor morci vagyok :D

viszont a Hammer of Fate egyelőre nem jelentett egyáltalán kihívást hardon se... most azzal szórakozok, tetszik viszont :) jófajta
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 2 2011 07:23am
Quote (ReDEyeS @ 2 Feb 2011 15:17)
xD

amúgy én most azt nyomom... a hadjáratokat csinálom...

a Tribes of the East... gecinehéz... de a barbár hadjárat x. pályájánál feladtam... utálom a nem varázslós fajokat és ez meg tipikusan arról szól mennyi egységed van ( persze azokkal való taktikákról is ).. aztán mikor y idő múlva megjelenik az ellen az én 5 küklopszommal szemben 40-nel... nah akkor morci vagyok :D

viszont a Hammer of Fate egyelőre nem jelentett egyáltalán kihívást hardon se... most azzal szórakozok, tetszik viszont :) jófajta


jameg idegesít a barbár szarban, hogy nem lehet védekezni meg íjászkodni, mer ez arról szól, hogy támadnitámadnitámadni :(
én meg szeretek a lehető legkevesebb egységet veszteni, úgyhogy általában varázsolgatok meg lődözök messziről, amíg lehet...
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Feb 2 2011 07:36am
Quote (bajcli @ 2 Feb 2011 15:23)
jameg idegesít a barbár szarban, hogy nem lehet védekezni meg íjászkodni, mer ez arról szól, hogy támadnitámadnitámadni :(
én meg szeretek a lehető legkevesebb egységet veszteni, úgyhogy általában varázsolgatok meg lődözök messziről, amíg lehet...


én ezt úgy oldottam meg, hogy "egyet balra lép-egyet jobbra lép" :D nem vesztesz bloodlust-t vagy mi a tökömet és mégis "vársz"

amúgy meg a törpös kieg-ben az idegesít, hogy ott meg nincs WAIT :D tiszta röhej


továbbá eszméletlen undormányosnak tartom a barbáros kiegben az új "lényeket" ... amik szerintem grafikailag is elnagyoltak és a 90%-t nem is lehet használni...

ezt te hogy látod? :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 2 2011 01:58pm
Befejeztem Krinyo kedvencei közül az első mapot, ofc impossible, nem mindent vettem fel, bőven +30-40 all stat-ra már nem volt szükségem, igazából meguntam már, túl erős voltam.
Jöhet a következő map xd

Go Back To Magyar Topic List
Prev14142434445118Next
Add Reply New Topic New Poll