d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev14142434445122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jul 3 2010 01:30pm
Quote (bbaallaaggee @ 3 Jul 2010 21:28)
utálok utolsó hsz lenni az oldalon

mindegy

apósjelöllttel bebasztunk, elkezdett cukkolni, hogy úgysem vágom le a szakállamat meg a bajszomat, erre mondom bazdmeg dehogynem... és én hülye levágtam

10 évesnek nézek ki


legalább pénzbe fogadtatok előtte?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jul 3 2010 01:31pm
Quote (LaserBack @ 3 Jul 2010 21:30)
legalább pénzbe fogadtatok előtte?


sajnos nem :S
Banned
Posts: 151
Joined: Jul 2 2010
Gold: 0.16
Warn: 10%
Jul 3 2010 01:35pm
Quote (bbaallaaggee @ Jul 3 2010 09:28pm)
utálok utolsó hsz lenni az oldalon

mindegy

apósjelöllttel bebasztunk, elkezdett cukkolni, hogy úgysem vágom le a szakállamat meg a bajszomat, erre mondom bazdmeg dehogynem... és én hülye levágtam

10 évesnek nézek ki


rip :(
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 3 2010 03:09pm
Quote (bbaallaaggee @ 3 Jul 2010 21:28)
utálok utolsó hsz lenni az oldalon

mindegy

apósjelöllttel bebasztunk, elkezdett cukkolni, hogy úgysem vágom le a szakállamat meg a bajszomat, erre mondom bazdmeg dehogynem... és én hülye levágtam

10 évesnek nézek ki


iso kép

egyébként meg állítsd 25-re a hsz/oldalt
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 3 2010 03:14pm
afk rl
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jul 3 2010 03:15pm
jövök kosarazásból, nyitom a kaput és nézem hogy apu motorja felé megy valami macskaszerűség.
üvöltöm jééééééééé cica! jobban megnézem ez e menyét v nyest volt :D
tök ari és kell 1 olyan :D
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 3 2010 03:18pm
Quote (sylke @ Jul 3 2010 09:14pm)
afk rl


inkább hon kéne te buzi.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 3 2010 03:24pm
Quote (sylke @ Jul 3 2010 10:14pm)
afk rl


looooooooooooooooooool

elmész szarni? :O
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jul 3 2010 04:30pm
megyek tvzni
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Jul 3 2010 04:55pm
új szomszéd. még látni nem láttam őket... de a basszus mindjárt kidönti a falat... ez így nem lesz jó, ha nemsoká aludni akarok...
Go Back To Magyar Topic List
Prev14142434445122Next
Add Reply New Topic New Poll