Quote (bbaallaaggee @ 3 Jul 2010 21:28)
utálok utolsó hsz lenni az oldalon
mindegy
apósjelöllttel bebasztunk, elkezdett cukkolni, hogy úgysem vágom le a szakállamat meg a bajszomat, erre mondom bazdmeg dehogynem... és én hülye levágtam
10 évesnek nézek ki
iso kép
egyébként meg állítsd 25-re a hsz/oldalt