d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1414243444565Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 31 2010 07:06am
Quote (beni @ May 31 2010 01:05pm)
Megnézném minimalista benivel.

csináltál pár jó signet régen (szerintem)


Nekem jozeg sigjei mindig is nagyon tetszettek, főleg a régebbi munkái
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 07:07am
Quote (beni @ May 31 2010 02:05pm)
Megnézném minimalista benivel.


Okés


11 User(s) are reading this topic (1 Guests and 1 Anonymous): Fezmin, beni, ecneB, _predi, Sorvatkutyuska, Genthor, banyek, Rezs, bLmsTR

Itt a Mester! ^_^

Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 31 2010 07:11am
Fro szeretne a másik helyett sajátjával nevezni..




Lajo meg vendégem egy pina coladara, csak ne adjon warnt..
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 31 2010 07:11am
nehéz az élet^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 31 2010 07:12am
Quote (banyek @ May 31 2010 02:11pm)
Fro szeretne a másik helyett sajátjával nevezni..

http://img43.imageshack.us/img43/2010/nvtelenns.png


Lajo meg vendégem egy pina coladara, csak ne adjon warnt..


Ez autowin sajnos (btw a kolibrised is fasza).
Member
Posts: 10,225
Joined: Dec 13 2005
Gold: 0.00
May 31 2010 07:14am
[x] SleepingDragon
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 31 2010 07:17am
új siggel nevezek!

Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 31 2010 07:17am
Quote (beni @ 31 May 2010 14:12)
Ez autowin sajnos (btw a kolibrised is fasza).


köszi :)
Igen, Fro most odatett magáért.. :D

Quote (Nerz8 @ 31 May 2010 14:17)
új siggel nevezek!

http://noob.hu/2010/05/31/psig.JPG


kevés rajta a cicateam effect :cry: :DD

This post was edited by banyek on May 31 2010 07:18am
Member
Posts: 10,225
Joined: Dec 13 2005
Gold: 0.00
May 31 2010 07:18am
Quote (Nerz8 @ May 31 2010 01:17pm)
új siggel nevezek!

http://noob.hu/2010/05/31/psig.JPG


Hát igen ez az igazi művészet
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 31 2010 07:18am
Quote (Nerz8 @ May 31 2010 02:17pm)
új siggel nevezek!

http://noob.hu/2010/05/31/psig.JPG


sehol sincs prediéhez képest
Go Back To Magyar Topic List
Prev1414243444565Next
Add Reply New Topic New Poll