☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev
1
41
42
43
44
45
65
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 9848
Replies: 646
Track Topic
Sorvatkutyuska
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold
:
0.00
#421
May 31 2010 07:06am
Quote (beni @ May 31 2010 01:05pm)
Megnézném minimalista benivel.
csináltál pár jó signet régen (szerintem)
Nekem jozeg sigjei mindig is nagyon tetszettek, főleg a régebbi munkái
Fezmin
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold
:
35,050.00
Trader:
Trusted
#422
May 31 2010 07:07am
Quote (beni @ May 31 2010 02:05pm)
Megnézném minimalista benivel.
Okés
11 User(s) are reading this topic (1 Guests and 1 Anonymous): Fezmin, beni, ecneB,
_predi
, Sorvatkutyuska, Genthor, banyek, Rezs, bLmsTR
Itt a Mester!
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#423
May 31 2010 07:11am
Fro szeretne a másik helyett sajátjával nevezni..
Lajo meg vendégem egy pina coladara, csak ne adjon warnt..
Opsilo
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold
:
131.02
#424
May 31 2010 07:11am
nehéz az élet^^
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#425
May 31 2010 07:12am
Quote (banyek @ May 31 2010 02:11pm)
Fro szeretne a másik helyett sajátjával nevezni..
http://img43.imageshack.us/img43/2010/nvtelenns.png
Lajo meg vendégem egy pina coladara, csak ne adjon warnt..
Ez autowin sajnos (btw a kolibrised is fasza).
_predi
Member
Posts: 10,225
Joined: Dec 13 2005
Gold
:
0.00
#426
May 31 2010 07:14am
[x] SleepingDragon
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#427
May 31 2010 07:17am
új siggel nevezek!
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#428
May 31 2010 07:17am
Quote (beni @ 31 May 2010 14:12)
Ez autowin sajnos (btw a kolibrised is fasza).
köszi
Igen, Fro most odatett magáért..
Quote (Nerz8 @ 31 May 2010 14:17)
új siggel nevezek!
http://noob.hu/2010/05/31/psig.JPG
kevés rajta a cicateam effect
:DD
This post was edited by banyek on May 31 2010 07:18am
_predi
Member
Posts: 10,225
Joined: Dec 13 2005
Gold
:
0.00
#429
May 31 2010 07:18am
Quote (Nerz8 @ May 31 2010 01:17pm)
új siggel nevezek!
http://noob.hu/2010/05/31/psig.JPG
Hát igen ez az igazi művészet
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#430
May 31 2010 07:18am
Quote (Nerz8 @ May 31 2010 02:17pm)
új siggel nevezek!
http://noob.hu/2010/05/31/psig.JPG
sehol sincs prediéhez képest
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
41
42
43
44
45
65
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact