Quote (tevetava @ 19 Jun 2011 23:36)
harr
gondolkozom rajta, hogy megvegyem a könyveket
a faszom kivan már most a várakozással
hánykor adják itteni idő szerint amerikában az hbo-n az évadzárót?
Hajnal 4 kornyeken kezdheted keresni, en tuti, hogy kivarom.
A konyveket meg erdemes olvasni.

Edit: sokadik ssupim lenne, ugyhogy inkabb edit
This post was edited by Bene on Jun 19 2011 03:53pm