d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev141424344451141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 19 2011 03:36pm
Quote (kusziyoker @ 19 Jun 2011 22:24)
Minden fontos kiderül a mai részbe ami az első kötetbe benne van. Már a következő évadot várom, az atombrutál lesz, már végeztek a szereplőválogatással és kezdik a forgatást!!


harr
gondolkozom rajta, hogy megvegyem a könyveket
a faszom kivan már most a várakozással
hánykor adják itteni idő szerint amerikában az hbo-n az évadzárót?

This post was edited by tevetava on Jun 19 2011 03:36pm
Member
Posts: 3,812
Joined: Apr 25 2005
Gold: 0.00
Jun 19 2011 03:49pm
Quote (tevetava @ 19 Jun 2011 23:36)
harr
gondolkozom rajta, hogy megvegyem a könyveket
a faszom kivan már most a várakozással
hánykor adják itteni idő szerint amerikában az hbo-n az évadzárót?



Hajnal 4 kornyeken kezdheted keresni, en tuti, hogy kivarom.

A konyveket meg erdemes olvasni. :)

Edit: sokadik ssupim lenne, ugyhogy inkabb edit :D

This post was edited by Bene on Jun 19 2011 03:53pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 20 2011 04:30am
már jön is nmagról :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 20 2011 06:19am
most már tuti, hogy megveszem a könyveket
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 20 2011 11:05am
Quote (tevetava @ 20 Jun 2011 14:19)
most már tuti, hogy megveszem a könyveket


én má megrendeltem az első négyet, úgy, hogy még egy részt se láttam a sorozatból!
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 20 2011 11:10am
Quote (bajcli @ Jun 20 2011 07:05pm)
én má megrendeltem az első négyet, úgy, hogy még egy részt se láttam a sorozatból!


= bölcsész
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 20 2011 11:12am
én is landroverrel járok
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 20 2011 11:12am
Quote (Saenchai @ 20 Jun 2011 19:10)
=  bölcsész


bazdmeg tényleg :D
mostanában többet olvasok, mint nézek.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 20 2011 02:25pm
Quote (tevetava @ Jun 19 2011 09:36pm)
harr
gondolkozom rajta, hogy megvegyem a könyveket
a faszom kivan már most a várakozással
hánykor adják itteni idő szerint amerikában az hbo-n az évadzárót?


hát ez az évadzáró epizód kurvára gyenge lett...a végén azért daeneryst MEGHÁGNÁM drogo helyett is 8D
valamiért kevésnek érzem az egészet, sokkal több eksön kellett volna bele 8c
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 20 2011 02:31pm
Quote (bajcli @ Jun 20 2011 07:12pm)
bazdmeg tényleg :D
mostanában többet olvasok, mint nézek.


engem meg sajnos mostanában nem köt le az olvasás,tökre szégyellem magam,de nem tudok 10 percnél tovább 1 könyvet se forgatni
mondjuk lehet azért,mert nem kötnek le
Go Back To Magyar Topic List
Prev141424344451141Next
Add Reply New Topic New Poll