d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1414243444558Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 25 2009 05:49pm
Quote (hedgehogsword @ Tue, 26 May 2009, 01:45)
lac3


gyenge vicc volt sündörgőőő :o
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 25 2009 05:50pm
Quote (ReDEyeS @ Tue, 26 May 2009, 01:49)
gyenge vicc volt sündörgőőő :o


nem volt vicc :thumbsup:
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 25 2009 05:50pm
Quote (hedgehogsword @ Tue, 26 May 2009, 01:50)
nem volt vicc :thumbsup:


őőőő :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

This post was edited by ReDEyeS on May 25 2009 05:50pm
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 25 2009 05:57pm
Quote (Janou @ Mon, May 25 2009, 08:29pm)
hogyan lehet enyhébben megfogalmazni azt, hogy nem kéne megtartanotok?

segíts már, nekem most nem jut eszembe enyhébb kifejezés


janou, úgy kb 15 év mulva lacketto junior visszaolvassa ezt a postot és megbasz!!
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 25 2009 05:59pm
Quote (Fej @ Mon, May 25 2009, 11:57pm)
janou, úgy kb 15 év mulva lacketto junior visszaolvassa ezt a postot és megbasz!!


12
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
May 25 2009 06:54pm
ajjjjaj :(

sok sikert az élethez
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 10:11pm
Quote (beni @ Mon, May 25 2009, 10:20pm)
Igazából ők sem tervezték szerintem. Gondolták ha már besikerült a kisebbik rossz megszülni mint elvetetni.


Szüleitek mit szólnak amugy hozzá?



Anyám szerint úgy alakítom az életem ahogy nekem tetszik. Többit nem tudom, de nem is érdekel.
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 10:14pm
Quote (CyberPunk666 @ Mon, May 25 2009, 10:22pm)
szedett fogamzasgatlot v esemeny utanit vagy gumit hasznaltak?

ha igy csuszott be oke. minden mas esetben az elozo postom.


szedtem fogamzásgátlót használtunk gumit....mégvalami?
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 10:17pm
Quote (xGurke @ Mon, May 25 2009, 11:11pm)
de azért mi vagyunk a hülyék (én) ha nem értünk ezzel az egésszel 1et.
Ha már megnyitja a topikot, akkor viselje el a pozitív és a negatív hozzászólásokat is


elviselek én mindent de te meg azt ne várd hogy ne pofázzak vissza...nekem nem lehet véleményem vagy mi..?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 25 2009 11:18pm
Quote (BiceBoca @ Tue, 26 May 2009, 06:14)
szedtem fogamzásgátlót használtunk gumit....mégvalami?


Akkor ez a gyerek David Copperfield.
postold a márkákat, csak hogy tudjam mit kerüljek a jövőben ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1414243444558Next
Add Reply New Topic New Poll