Quote (Janou @ Mon, May 25 2009, 08:29pm)
hogyan lehet enyhébben megfogalmazni azt, hogy nem kéne megtartanotok?
segíts már, nekem most nem jut eszembe enyhébb kifejezés
janou, úgy kb 15 év mulva lacketto junior visszaolvassa ezt a postot és megbasz!!