d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev14142434445162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jun 27 2008 12:01pm
Quote (anyd @ Fri, Jun 27 2008, 07:55pm)
Tudom hogy nem szerepel sokat de szeretem az ügyetlenkedő gonoszokat biggrin.gif

Hidan meg alap hogy nem semmi.. kiváncsi leszek a Hidan Vs Shikamarura


szerintem inkább bohockodó biggrin.gif
eddig Kakashi volt a kedvenc szereplőm de lassan lehet átpártolok Shikamarura
azt olvastam valahol most majd Kakashival meg Sakurával fog foglalkozni Kishi mester, remélem nem úgy mint Jirayavál :scared:
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 27 2008 12:03pm
elolvastam a 17. oldalt, és arra a következtetésre jutottam, hogy ez engem /care
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 27 2008 12:04pm
Quote (kopek66 @ Fri, Jun 27 2008, 07:01pm)
szerintem inkább bohockodó biggrin.gif
eddig Kakashi volt a kedvenc szereplőm de lassan lehet átpártolok Shikamarura
azt olvastam valahol most majd Kakashival meg Sakurával fog foglalkozni Kishi mester, remélem nem úgy mint Jirayavál :scared:


Kakashit továbbtanítani? biggrin.gif

Valami infód van Yondaiméről?
"Elvileg" nem halt meg hanem Naruto anyját áldozta fel maga hejett. ( Mivel ő Naruto apja )

Edit:

Hülye ez a Naruto 8DD Terhes nőre-> TÚL SOK BARBEKJÚT ETTÉL ÉS MOST A KORHÁZBAN KÖTÖTTÉL KI !!!!

Jameg Jiraya: 106 cmesek =D

This post was edited by anyd on Jun 27 2008 12:12pm
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jun 27 2008 12:13pm
Quote (anyd @ Fri, Jun 27 2008, 08:04pm)
Kakashit továbbtanítani? biggrin.gif

Valami infód van Yondaiméről?
"Elvileg"  nem halt meg hanem Naruto anyját áldozta fel maga hejett. ( Mivel ő Naruto apja )


ezt még nem is hallottam ohmy.gif
arra lennék kiváncsi ha megtudná hogy kik voltak a szülei, hogyan reagálna, és mit mondana azoknak akik tudták (az 5. biztos tudta, szerintem Kakashi is, meg Jiraya )
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 27 2008 12:15pm
Quote (kopek66 @ Fri, Jun 27 2008, 07:13pm)
ezt még nem is hallottam ohmy.gif
arra lennék kiváncsi ha megtudná hogy kik voltak a szülei, hogyan reagálna, és mit mondana azoknak akik tudták (az 5. biztos tudta, szerintem Kakashi is, meg Jiraya )


Hát szerintem Narutón kívül mindenki tudja.. Biztos tökre örülne hogy erős faterja volt meg stb biggrin.gif

+1 kérdés: Sasuke apja volt Kakashival yondaime tanítványa és tőle kapta a sharingant, vagy hülye a gyerek aki ezt mondta nekem?

+2 téged nem idegesít hogy most sasuke gonosz lett mert megtudta az igazat? nagyon láma..

This post was edited by anyd on Jun 27 2008 12:16pm
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jun 27 2008 12:19pm
Quote (anyd @ Fri, Jun 27 2008, 08:15pm)
Hát szerintem Narutón kívül mindenki tudja.. Biztos tökre örülne hogy erős faterja volt meg stb biggrin.gif

+1 kérdés: Saske apja volt Kakashival yondaime tanítványa és tőle kapta a sharingant, vagy hülye a gyerek aki ezt mondta nekem?


y hülye biggrin.gif

Kakashi obitotól kapta a sharingánt, a shippuuden és sima naruto között volt ~6 rész ami Kakashi gyerekkorával foglalkozott, de az igaz hogy Kakashi és Obito a 4. tanitványa volt
http://naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=59
27. kötet a Kakashi gaiden részek smile.gif (itt szoktam nézni a mangákat, meg felrakják a legfrissebb részeket is így nem kell torrentezni )
van itt elég sok minden énis csak kis részét olvastam még el

e:
Quote (anyd @ Fri, Jun 27 2008, 08:15pm)

+2 téged nem idegesít hogy most sasuke gonosz lett mert megtudta az igazat? nagyon láma..

hát a tököm tele volt már mikor ~10 részen keresztül Sasuke így meg úgy xd
gonosznak még nem mondanám akiket ki akar nyirni az nem nagy veszteség, majd ha közben meghal vki más is akkor naruto is máshogy fog majd gondolkodni szerintem smile.gif


This post was edited by kopek66 on Jun 27 2008 12:21pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 27 2008 12:22pm
Quote (kopek66 @ Fri, Jun 27 2008, 07:19pm)
y hülye biggrin.gif

Kakashi obitotól kapta a sharingánt, a shippuuden és sima naruto között volt ~6 rész ami Kakashi gyerekkorával foglalkozott, de az igaz hogy Kakashi és Obito a 4. tanitványa volt
http://naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=59
27. kötet a Kakashi gaiden részek smile.gif (itt szoktam nézni a mangákat, meg felrakják a legfrissebb részeket is így nem kell torrentezni )
van itt elég sok minden énis csak kis részét olvastam még el


Énis itt nézem smile.gif angolul nem bírom/akarom állt kivárni a magyart

btw Obito nem Tsunade öccse?? iam confused

Erre azért nem emlékszem mert én nem az összes mangát néztem végig csak a shippuden 40től kb

This post was edited by anyd on Jun 27 2008 12:26pm
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jun 27 2008 12:26pm
Quote (anyd @ Fri, Jun 27 2008, 08:22pm)
Énis itt nézem smile.gif angolul nem bírom/akarom állt kivárni a magyart

btw Obito nem Tsunade öccse?? iam confused


Obito egy random uchiha volt (remélem jól irtam a klánt )
bár sokan hozzák összefüggésbe maradával (mert hogy a jobb szemét adta oda Kakashinak, és a maszkon csak a bal-al néz ki ^^ )
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 27 2008 12:56pm
Quote (kopek66 @ Fri, Jun 27 2008, 07:26pm)
Obito egy random uchiha volt (remélem jól irtam a klánt )
bár sokan hozzák összefüggésbe maradával (mert hogy a jobb szemét adta oda Kakashinak, és a maszkon csak a bal-al néz ki ^^ )


Áhhhá elolvastam a kakashi gaident.
De így felmerül a kérdés: Tobi nem kamuzik-e és nem ő-e Obito?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 27 2008 12:57pm
Quote (kopek66 @ Tue, 24 Jun 2008, 23:42)
hetente
(amit én mutattam ott már elvileg ott tartanak hogy vége a visszaemlékezésnek aizen múltbéli cselekvéseiről smile.gif )
http://www.onemanga.com/Bleach/
itt kicsivel hamarabb kerül fel (úgy vettem észre ez a leggyorsabb,kb péntek reggel/d.e. van új rész )


Itt olvastam, meg csak ott tartanak, hogy most ment ki tamadni Karakurat elvileg Aizen meg 2-3 spanja, de az ugyebar nem is Karakura.

Baszdmeg de szar.. Mikor leirtam ezt a postot, elkezdtem olvasni a kovetkezo (316.) manga reszt, es az edit idopontjaig tartott...
Kb 3 perc.

De LOL Yamamoto mar az elejen elrendezte Aizent meg Gint xD

This post was edited by kabraxis6 on Jun 27 2008 01:02pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev14142434445162Next
Add Reply New Topic New Poll