Quote (anyd @ Fri, Jun 27 2008, 08:15pm)
Hát szerintem Narutón kívül mindenki tudja.. Biztos tökre örülne hogy erős faterja volt meg stb

+1 kérdés: Saske apja volt Kakashival yondaime tanítványa és tőle kapta a sharingant, vagy hülye a gyerek aki ezt mondta nekem?
y hülye

Kakashi obitotól kapta a sharingánt, a shippuuden és sima naruto között volt ~6 rész ami Kakashi gyerekkorával foglalkozott, de az igaz hogy Kakashi és Obito a 4. tanitványa volt
http://naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=5927. kötet a Kakashi gaiden részek

(itt szoktam nézni a mangákat, meg felrakják a legfrissebb részeket is így nem kell torrentezni )
van itt elég sok minden énis csak kis részét olvastam még el
e:
Quote (anyd @ Fri, Jun 27 2008, 08:15pm)
+2 téged nem idegesít hogy most sasuke gonosz lett mert megtudta az igazat? nagyon láma..
hát a tököm tele volt már mikor ~10 részen keresztül Sasuke így meg úgy xd
gonosznak még nem mondanám akiket ki akar nyirni az nem nagy veszteség, majd ha közben meghal vki más is akkor naruto is máshogy fog majd gondolkodni szerintem
This post was edited by kopek66 on Jun 27 2008 12:21pm