d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev14142434445830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 18 2008 11:32am
Quote (Poczok @ Tue, Mar 18 2008, 06:31pm)
nem

valamit csak ér? ha más nem spiritnek

bár ha mezei = magic akkor mégsem smile.gif

This post was edited by beni on Mar 18 2008 11:32am
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Mar 19 2008 07:23am
beast ba-t nlbe hany hrer kapok?
pls pm me aki tudja smile.gif
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Mar 19 2008 07:24am
Quote (baxy016 @ Wed, Mar 19 2008, 02:23pm)
beast ba-t nlbe hany hrer kapok?
pls pm me aki tudja smile.gif


mosd ki a csipát a szemedből előbb
Member
Posts: 5,345
Joined: Feb 28 2008
Gold: 2.00
Mar 19 2008 07:56am

Hali! Szerintetek ez mit ér?
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
Mar 19 2008 12:49pm
24 fhr
26 stronk
26 fire res
26 nem tudom mar milyen masik res
9 harmadik res

belt
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 19 2008 12:51pm
Quote (ang3l @ Wed, 19 Mar 2008, 19:49)
24 fhr
26 stronk
26 fire res
26 nem tudom mar milyen masik res
9 harmadik res

belt


hi!
Life hiányzik róla sajnos... igy sztem nem ér olyan sokat...
Member
Posts: 16,825
Joined: Jan 14 2006
Gold: 4.00
Mar 20 2008 01:35pm


EU SC ladder
mit erhet?
gt jobb vagy ez?
Member
Posts: 20,486
Joined: Nov 30 2006
Gold: 17,367.68
Mar 20 2008 01:39pm
Quote (mikszer @ Thu, Mar 20 2008, 07:35pm)
http://img386.imageshack.us/img386/3153/assaclawwd7.jpg
EU SC ladder
mit erhet?
gt jobb vagy ez?


kuka szerintem :/
Member
Posts: 16,825
Joined: Jan 14 2006
Gold: 4.00
Mar 20 2008 01:46pm
Quote (AlgoPyrin @ Thu, Mar 20 2008, 08:39pm)
kuka szerintem :/


miből gondolod?
chaos rwnek elvileg +3 ls legjobb
csak lehet gt-t hasznal mindeni, ezmeg gc.

This post was edited by mikszer on Mar 20 2008 01:46pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 20 2008 01:47pm
Quote (mikszer @ Thu, Mar 20 2008, 07:46pm)
miből gondolod?
chaso rwnek elvileg +3 ls legjobb
csak lehet gt-t hasznal mindeni, ezmeg gc.


szerintem nem kuka csak mivel neki van 3k fgje neki az

de probáld meg eladni szerintem nem olyan rossz
Go Back To Magyar Topic List
Prev14142434445830Next
Closed New Topic New Poll