Quote (anyd @ 8 Aug 2016 09:52)
Kinek nem inge ne vegye magára.. De általában azért így szokott kezdődni :)
Amugy hogy hozzászóljak én is a témához;
A lol meglovagolta az esport hullámot, de azért azt olyan módon tették hogy közben felvirágzott az.
Egyébként meg sc1, wc3, cs és quake nélkül nem lenne semmilyen esport
Lehetett volna a farmsimulator is ami éppen népszerű a technologia annak a korában amikor már jó az internet és elég sokan hozzáférnek a számítógépes játékokhoz egyébként, de a Lol és a Dota2 népszerű most, deal with it
ha mar itt tartunk cs 1.6 meg az ilyen fighter gamek is sokat hozzatettek a kulturahoz
konkretan esportrol meg azota beszelnek amiota allami tv kozvetitette del koreaban a brood war bajnoksagokat
warcraft nelkul erdekes lenne most a scene, leven, hogy anelkul nem lenne se dotka se lolka valoszinuleg
This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 8 2016 02:40am