d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1419841994200420142024303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 8 2016 02:38am
Quote (anyd @ 8 Aug 2016 09:52)
Kinek nem inge ne vegye magára.. De általában azért így szokott kezdődni :)




Amugy hogy hozzászóljak én is a témához;

A lol meglovagolta az esport hullámot, de azért azt olyan módon tették hogy közben felvirágzott az.

Egyébként meg sc1, wc3, cs és quake nélkül nem lenne semmilyen esport











Lehetett volna a farmsimulator is ami éppen népszerű a technologia annak a korában amikor már jó az internet és elég sokan hozzáférnek a számítógépes játékokhoz egyébként, de a Lol és a Dota2 népszerű most, deal with it


ha mar itt tartunk cs 1.6 meg az ilyen fighter gamek is sokat hozzatettek a kulturahoz
konkretan esportrol meg azota beszelnek amiota allami tv kozvetitette del koreaban a brood war bajnoksagokat
warcraft nelkul erdekes lenne most a scene, leven, hogy anelkul nem lenne se dotka se lolka valoszinuleg

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 8 2016 02:40am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 8 2016 02:41am
dióhéjban a lol szar


Nincs mit
Member
Posts: 643
Joined: Nov 22 2015
Gold: 2,105.00
Aug 8 2016 03:58am
Quote (rapiddani @ Aug 8 2016 09:41am)
dióhéjban a lol szar


Nincs mit


This, miota abbahagytam sokkal produktivabbnak es jobbnak erzem magam
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 8 2016 04:21am
Quote (rapiddani @ Aug 8 2016 09:41am)
dióhéjban a lol szar


Nincs mit


De azert jatszol vele)))))))

This post was edited by Karan2_Returned on Aug 8 2016 04:21am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 8 2016 04:33am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 8 2016 10:21am)
De azert jatszol vele)))))))


nem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 8 2016 04:44am
egy olyan undorito szart védeni, mint a riot
smh fam
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 8 2016 10:47am


még csak splash screenek vannak de mar azt többen nézik mint a lult :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 8 2016 10:57am
Quote (lacketto @ Aug 8 2016 05:47pm)
http://1.1m.yt/NBEuO96.png

még csak splash screenek vannak de mar azt többen nézik mint a lult :D



Es lolbol is van valami tournament?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 8 2016 10:59am
Quote (anyd @ Aug 8 2016 05:57pm)
Es lolbol is van valami tournament?


16 k kulonbseg TI-vel, ugy hogy nalunk streamel trick2g meg ket masik retardalt XD
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 8 2016 11:13am
[ru]

egy szó leír mindent
Go Back To Magyar Topic List
Prev1419841994200420142024303Next
Add Reply New Topic New Poll