d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1419741984199420042014303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 7 2016 05:01pm
Quote (sylke @ Aug 8 2016 12:00am)
de te milyen megváltásrol beszélsz te szerencsétlen kretén
ez egy folyamatosan növekvö tendencia volt miota létezik e-sport
hogy lehet valaki ennyire ostoba és világtalan aztakurva


votl egy gecinagy ugras, ha tetszik ha nem, es ez a lollal egyutt jott el

a megvaltas szot maga a szakerto, cpt masterracer hasznalta
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 7 2016 05:04pm
Quote (jarabekg @ Aug 7 2016 11:51pm)
leirtad, hogy tenyleg a lol miatt lett nyugaton az ami ma van, es ha tobb penzed van es jobb marketinged, az ugyan ugy verseny by definition, ugyan ugy hozzatartozik a termekhez

meg akkor is ha ez neked nem tetszik, vagy szerinted akar lehetett volna mashogy, attol meg igy van

de azert nevetseges hogy ugyan ezt leirtam



mi a jo budos lofaszrol beszelsz? A lol 5 evvel oregebb jatek mint a dotocskatok


elnézésed kérem, 1.5 évvel a lol release után volt a TI1

final release-re gondoltál te, az valóban csak 3 éve volt, de előtte jóval már open beta volt, még korábban pedig closed beta, meghívással (amiket szerencsére nem úgy osztottak mint az iwiw meghívót szóval ha be akartál kerülni akkor kb még a sarki pénztárostól is kérhettél meghívót)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 7 2016 05:06pm
Quote (jarabekg @ 8 Aug 2016 01:01)
votl egy gecinagy ugras, ha tetszik ha nem, es ez a lollal egyutt jott el

a megvaltas szot maga a szakerto, cpt masterracer hasznalta


ja, volt egy geci nagy ugrás
ugy hivják, hogy international 2011
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 7 2016 05:07pm
azzal nem lehetet vitatkozni, hogy a lol nepszeru lett, meg nyilvan meghatarozo ebbol kifolyolag, de lassuk amugy be, hogy az indok amiert a lol nepszeru lett annyira nem ad okot sok buszkesegre
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 7 2016 05:09pm
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Aug 2016 01:07)
azzal nem lehetet vitatkozni, hogy a lol nepszeru lett, meg nyilvan meghatarozo ebbol kifolyolag, de lassuk amugy be, hogy az indok amiert a lol nepszeru lett annyira nem ad okot sok buszkesegre


jarabekg ugy probálja beállitani, hogy a lolnak köszönhetö az esport :DDD

mondjuk kiváncsi vagyok, mennyire lehet fájo pont, hogy a dota nélkül konkrétan nem létezne lol

This post was edited by sylke on Aug 7 2016 05:12pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 7 2016 05:12pm
Quote (sylke @ 8 Aug 2016 01:09)
jarabekg ugy probálja beállitani, hogy a lolnak köszönhetö az esport :DDD


mar evek ota probalja
meg mindig bekonnyezik a szemem amikor eszembejut amikor ujdonsagkent probalta felvazolni, hogy a lolos prok egyutt gyakorolnak meg laknak team houseokban
mintha nem igy lenne mar lassan husz eve minden nagy jateknal
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 7 2016 05:13pm
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Aug 2016 01:12)
mar evek ota probalja
meg mindig bekonnyezik a szemem amikor eszembejut amikor ujdonsagkent probalta felvazolni, hogy a lolos prok egyutt gyakorolnak meg laknak team houseokban
mintha nem igy lenne mar lassan husz eve minden nagy jateknal


nemtudom mennyire mondok ujat, de a lol elött nem volt internet
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 7 2016 07:19pm
Quote (jarabekg @ 8 Aug 2016 00:51)
leirtad, hogy tenyleg a lol miatt lett nyugaton az ami ma van, es ha tobb penzed van es jobb marketinged, az ugyan ugy verseny by definition, ugyan ugy hozzatartozik a termekhez

meg akkor is ha ez neked nem tetszik, vagy szerinted akar lehetett volna mashogy, attol meg igy van

de azert nevetseges hogy ugyan ezt leirtam



mi a jo budos lofaszrol beszelsz? A lol 5 evvel oregebb jatek mint a dotocskatok


mi??? :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 7 2016 07:23pm
bruh
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 8 2016 01:52am
Quote (lacketto @ Aug 7 2016 11:47pm)
emberek akik beköpködik a levegőbe a nonszensz bullshitet és tovább is mennek


Kinek nem inge ne vegye magára.. De általában azért így szokott kezdődni :)




Amugy hogy hozzászóljak én is a témához;

A lol meglovagolta az esport hullámot, de azért azt olyan módon tették hogy közben felvirágzott az.

Egyébként meg sc1, wc3, cs és quake nélkül nem lenne semmilyen esport









Quote
The popularity and emergence of online streaming services have helped the growth of eSports in this period, and are the most common method of watching tournaments. Twitch, an online streaming platform launched in 2011, routinely streams popular eSports competitions. In 2013, viewers of the platform watched 12 billion minutes of video on the service, with the two most popular Twitch broadcasters being League of Legends and Dota 2.[39] During one day of The International, Twitch recorded 4.5 million unique views, with each viewer watching for an average of two hours.[40]


Lehetett volna a farmsimulator is ami éppen népszerű a technologia annak a korában amikor már jó az internet és elég sokan hozzáférnek a számítógépes játékokhoz egyébként, de a Lol és a Dota2 népszerű most, deal with it

This post was edited by anyd on Aug 8 2016 01:58am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1419741984199420042014303Next
Add Reply New Topic New Poll