Quote (Cpt_Ghost @ Aug 7 2016 11:22pm)
riot sok penzt fizetett rendezvenyeknek azert, hogy a competitorok jatekai ne legyenek ott.
ezek az eventek a lolban nem is szamitanak mar lassan 4 eve, csak felamator vagy shit tier teamek mennek el ra
van egy tavaszi bajnoksag meg egy nyari bajnoksag, ketto kozt 1-1 event, egyik meghivasos, masik a vb
Ennek ellenere, ha nincs lol of legenc, nyugaton meg sem honosodik kb az e-sport meg a stream kultura
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 7 2016 11:22pm)
riot sok penzt fizetett rendezvenyeknek azert, hogy a competitorok jatekai ne legyenek ott.
mondjuk ezekben a vitakban sosem arrol volt szo, hogy jobban tetszik-e valami
XD
This post was edited by jarabekg on Aug 7 2016 04:26pm