d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1419541964197419841994303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 7 2016 01:44pm
Quote (SummertimeClothes @ 7 Aug 2016 21:26)
?
http://www.esportsearnings.com/games/164-league-of-legends
amiota kint van a game, 30 millio volt osszesen, eleg elbaszott becsles testverem


standard lol játékos
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 7 2016 01:50pm
tfwmfw ubi áttért a jó oldalra

Quote (jarabekg @ Aug 7 2016 08:22pm)
nalunk nem prizepool van (persze van az is, 50-80 millio $ osszesen szerintem kb, de ki lehetne szamolni), hanem profiliga

a riottol fizetest kapnak a jatekosok, teamek, coachok, analystek es managerek akik az elso ligaban jatszanak (ugye minden heten van event, mivel van rendes bajnoksag)

a lol of legendsz a mai napig a legjatszottabb jatek, de a subos topic valoban halott, nem jatszunk mar egymassal, gondolom foleg ezert


reg foglalkoztam mar relativitsssal, de szerintem a feny ebessegehez kozeledve a relativ tomeged nem no, hanem csokken.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 7 2016 04:02pm
Quote (jarabekg @ 7 Aug 2016 20:22)
nalunk nem prizepool van (persze van az is, 50-80 millio $ osszesen szerintem kb, de ki lehetne szamolni), hanem profiliga

a riottol fizetest kapnak a jatekosok, teamek, coachok, analystek es managerek akik az elso ligaban jatszanak (ugye minden heten van event, mivel van rendes bajnoksag)

a lol of legendsz a mai napig a legjatszottabb jatek, de a subos topic valoban halott, nem jatszunk mar egymassal, gondolom foleg ezert


mondjuk ez minden jateknal van jarikam azon kivul, hogy a jatek kiadoja fizet fizetest a proknak (ez elegge artificial, ami nem feltetlenul pozitiv tbh)
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 7 2016 04:09pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 7 2016 11:02pm)
mondjuk ez minden jateknal van jarikam azon kivul, hogy a jatek kiadoja fizet fizetest a proknak (ez elegge artificial, ami nem feltetlenul pozitiv tbh)


pont ezt mondtam ákosnak hogy milyen suttyó megoldás hogy a fejlesztő fizeti a playereket de hát mit várjunk azoktól akik nem azért jutnak el tournamentekre mert jó a játékuk hanem mert bevásárolják magukat
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 7 2016 04:17pm
Emberek akik azt hiszik azért jobbak mint mások mert nekik jobban tetszik valami
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 7 2016 04:19pm
Quote (lacketto @ Aug 7 2016 11:09pm)
pont ezt mondtam ákosnak hogy milyen suttyó megoldás hogy a fejlesztő fizeti a playereket de hát mit várjunk azoktól akik nem azért jutnak el tournamentekre mert jó a játékuk hanem mert bevásárolják magukat


nem teljesen ertem, hogy te mi haver
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 7 2016 04:22pm
Quote (jarabekg @ 8 Aug 2016 00:19)
nem teljesen ertem, hogy te mi haver


riot sok penzt fizetett rendezvenyeknek azert, hogy a competitorok jatekai ne legyenek ott.
Quote (anyd @ 8 Aug 2016 00:17)
Emberek akik azt hiszik azért jobbak mint mások mert nekik jobban tetszik valami


mondjuk ezekben a vitakban sosem arrol volt szo, hogy jobban tetszik-e valami

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 7 2016 04:22pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 7 2016 04:26pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 7 2016 11:22pm)
riot sok penzt fizetett rendezvenyeknek azert, hogy a competitorok jatekai ne legyenek ott.


ezek az eventek a lolban nem is szamitanak mar lassan 4 eve, csak felamator vagy shit tier teamek mennek el ra

van egy tavaszi bajnoksag meg egy nyari bajnoksag, ketto kozt 1-1 event, egyik meghivasos, masik a vb

Ennek ellenere, ha nincs lol of legenc, nyugaton meg sem honosodik kb az e-sport meg a stream kultura

Quote (Cpt_Ghost @ Aug 7 2016 11:22pm)
riot sok penzt fizetett rendezvenyeknek azert, hogy a competitorok jatekai ne legyenek ott.


mondjuk ezekben a vitakban sosem arrol volt szo, hogy jobban tetszik-e valami



XD

This post was edited by jarabekg on Aug 7 2016 04:26pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 7 2016 04:29pm
Quote (jarabekg @ 8 Aug 2016 00:26)
ezek az eventek a lolban nem is szamitanak mar lassan 4 eve, csak felamator vagy shit tier teamek mennek el ra

van egy tavaszi bajnoksag meg egy nyari bajnoksag, ketto kozt 1-1 event, egyik meghivasos, masik a vb

Ennek ellenere, ha nincs lol of legenc, nyugaton meg sem honosodik kb az e-sport meg a stream kultura




XD


annyira vicces, hogy fogalmad sincs az esportrol jara
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 7 2016 04:35pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 7 2016 11:29pm)
annyira vicces, hogy fogalmad sincs az esportrol jara


semmi gond, mert amennyi gecisok idod van nyugodtan felvilagosithatsz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1419541964197419841994303Next
Add Reply New Topic New Poll