d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1419441954196419741984734Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,698
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 16 2021 06:37pm
Quote (Fej @ 17 Jan 2021 00:35)
370?! 370-ért egy évig járhattál volna egy fizetoshoz akit te valasztasz ki

vehettél volna egy régi swiftet, vagy új szamitogepet :c


350k-bol full snowboard felszerelest lehet venni es kb naponta dughatnam a kis faszomat csajokba akik ugyan ugy snowboardoznak, es a legjobb hogy nincsenek kover csajok lmaooo

Invest smart bitchez.

Kar hogy mar hazas vagyok, de megosztom veletek ezt a life hacket mert ilyen jo fej vagyok es mert nem akarom hogy masok is gumibabat vegyenek..
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 16 2021 08:23pm
Nagymamám azt mondta miért nem kardigánkötő szettet vettem belőle, egy csomó gyermek fázik télen
Miért nem dugtam a dunyhák alá? Nyugdíjas éveimet könnyítette volna meg!
Miért nem horgász felszerelést vettem belőle? Ennyiből már olyan bojlizó, compózó kampót lehet szerezni, hogy kifogod az egész Tiszát!
Olyan cross motrot lehetett volna belőle venni ami simán kihuzatja 75 fokos siratófalon kétütemü kuplungosat
Miért nem fektettem be, kamatozhatott volna amiből aztán megalapozhatam volna a gyermekeim jövőjét! Ez társadalmilag a legkívánatosabb és helyesebb dolog amit célnak kitűzni lehet!

Ki a faszt érdekel

Erre a világra meg szüljön gyereket az akinek teljesen elment az esze
És ez is ki a faszt érdekel?
Ha neki ahhoz van kedve szülje tele az egészet


Csak egy igaz, ősturul út létezik, mindenkinek azon kell járnia aki Szűz Mária országában látta meg a napvilágot, vagy máskülönben pusztuljon el!


????????????????
why people are so retarded

BUT NO! te vagy a retard mert nem úgy élsz ahogy mi, meg mindenki más! hát ez aztán tűrhetetlen, emiatt van minden baj a világban és emiatt veszik át az uralmat a muszlimok mert ilyen gyenge férfiak vannak akik nem basszák meg a jó kurva annyát is mindenkinek

xDD

faszok


Member
Posts: 1,565
Joined: Jan 19 2020
Gold: 4.00
Jan 16 2021 10:15pm
nem, mert az a jo, ha elroleplayezem hogy szerelembe estem egy guminovel, romanul beszelek hozza, simogatom + becezgetem, neha meg eloveszem a kis csoffadt faszomat, felhuzok ra egy gumit es beledugdosom az elettelen nyilasaiba mikozben anyam a masik szobaban a baratok koztot nezi, de elotte ofc feltoltom vagina melegito stickkel
Member
Posts: 31,698
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 17 2021 12:12am
Quote (Senee @ 17 Jan 2021 10:23)
Nagymamám azt mondta miért nem kardigánkötő szettet vettem belőle, egy csomó gyermek fázik télen
Miért nem dugtam a dunyhák alá? Nyugdíjas éveimet könnyítette volna meg!
Miért nem horgász felszerelést vettem belőle? Ennyiből már olyan bojlizó, compózó kampót lehet szerezni, hogy kifogod az egész Tiszát!
Olyan cross motrot lehetett volna belőle venni ami simán kihuzatja 75 fokos siratófalon kétütemü kuplungosat
Miért nem fektettem be, kamatozhatott volna amiből aztán megalapozhatam volna a gyermekeim jövőjét! Ez társadalmilag a legkívánatosabb és helyesebb dolog amit célnak kitűzni lehet!

Ki a faszt érdekel

Erre a világra meg szüljön gyereket az akinek teljesen elment az esze
És ez is ki a faszt érdekel?
Ha neki ahhoz van kedve szülje tele az egészet


Csak egy igaz, ősturul út létezik, mindenkinek azon kell járnia aki Szűz Mária országában látta meg a napvilágot, vagy máskülönben pusztuljon el!


????????????????
why people are so retarded

BUT NO! te vagy a retard mert nem úgy élsz ahogy mi, meg mindenki más! hát ez aztán tűrhetetlen, emiatt van minden baj a világban és emiatt veszik át az uralmat a muszlimok mert ilyen gyenge férfiak vannak akik nem basszák meg a jó kurva annyát is mindenkinek

xDD

faszok


Srs kerdes a gumibabaval kapcsolatban.

Csak a vaginajat lehet hasznalni, vagy ha ugy van akkor a seggebe is bedughatod?
Member
Posts: 26,644
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jan 17 2021 12:36am
senee visszatert, erosebben mint valaha
Member
Posts: 54,994
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,280.00
Jan 17 2021 02:16am
Amúgy én próbálok tökre nem ítélkezni és köszönöm az őszinteséget. Olyan élethelyzetben vagy amit soha nem láttam még és próbálom megérteni, hogy ilyenkor mi van.
Member
Posts: 26,644
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jan 17 2021 02:40am
Quote (josheide @ 17 Jan 2021 09:16)
Amúgy én próbálok tökre nem ítélkezni és köszönöm az őszinteséget. Olyan élethelyzetben vagy amit soha nem láttam még és próbálom megérteni, hogy ilyenkor mi van.


en csak azt nem ertem, hogy miert kellett 1 egesz no.
1 mupinat meg megertek, bar azert eleg necc azt is rendelni, tudom, hogy ezeket mindig diszkreten csomagoljak, de ha megis kinyilik a doboz, akkor majd a futar becsonget, hogy jonapot uram meghoztam a MUPINAt, amit a MUPINA.hurol rendelt. kerem itt irja ala, hogy atvette a MUPINAt, jo szorakozast xd kek lul. nincs kedvem elkoltozni megint :D
raadasul sztem a jo mupina a tizedebe se kerul, nem 30kg, kicsit konnyebb elrakni, es meg ha odakeveredik karolyhoz 1 grill, azt konnyebb kimagyarazni
Member
Posts: 1,041
Joined: Feb 21 2020
Gold: 0.00
Jan 17 2021 02:42am
Quote (Smat @ Jan 17 2021 01:37am)
350k-bol full snowboard felszerelest lehet venni es kb naponta dughatnam a kis faszomat csajokba akik ugyan ugy snowboardoznak, es a legjobb hogy nincsenek kover csajok lmaooo

Invest smart bitchez.

Kar hogy mar hazas vagyok, de megosztom veletek ezt a life hacket mert ilyen jo fej vagyok es mert nem akarom hogy masok is gumibabat vegyenek..


kosz a real life hacket szmatyi :))
Member
Posts: 26,644
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jan 17 2021 02:45am
Quote (Smat @ 17 Jan 2021 01:37)
350k-bol full snowboard felszerelest lehet venni es kb naponta dughatnam a kis faszomat csajokba akik ugyan ugy snowboardoznak, es a legjobb hogy nincsenek kover csajok lmaooo

Invest smart bitchez.

Kar hogy mar hazas vagyok, de megosztom veletek ezt a life hacket mert ilyen jo fej vagyok es mert nem akarom hogy masok is gumibabat vegyenek..


es snowboarddal kiallok a deakra, az eleg? vagy meg mast is kell csinalni hozza? esetleg kiabalni hogy SVAJC?
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Jan 17 2021 04:45am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 17 Jan 2021 09:40)
en csak azt nem ertem, hogy miert kellett 1 egesz no.
1 mupinat meg megertek, bar azert eleg necc azt is rendelni, tudom, hogy ezeket mindig diszkreten csomagoljak, de ha megis kinyilik a doboz, akkor majd a futar becsonget, hogy jonapot uram meghoztam a MUPINAt, amit a MUPINA.hurol rendelt. kerem itt irja ala, hogy atvette a MUPINAt, jo szorakozast xd kek lul. nincs kedvem elkoltozni megint :D
raadasul sztem a jo mupina a tizedebe se kerul, nem 30kg, kicsit konnyebb elrakni, es meg ha odakeveredik karolyhoz 1 grill, azt konnyebb kimagyarazni



Megis kit erdekel mit gondol egy random futar?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1419441954196419741984734Next
Add Reply New Topic New Poll