d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1419441954196419741984303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 7 2016 12:06pm
Quote (lacketto @ 7 Aug 2016 19:49)
nezd meg holnap ilyenkor



nemtom hogy alakul a prize pool a többi gameben de a fejlesztő mindegyik tournamenthez ad 3millió dollár alapot, gondolom a többi game tournamentjeinek prize poolja még igyis lofasz ehhez képest

/e nem fröcsögésnek szántam


en igazabol szivbol leszarom, csak unatkoztam
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 7 2016 12:10pm
lol playerek idegesek mer halott a játék : (
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Aug 7 2016 12:12pm
Quote (sylke @ 7 Aug 2016 20:10)
lol playerek idegesek mer halott a játék : (


szerintem nem halott, csak a subos lolos topic az
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 7 2016 12:22pm
Quote (lacketto @ Aug 7 2016 06:49pm)
nezd meg holnap ilyenkor



nemtom hogy alakul a prize pool a többi gameben de a fejlesztő mindegyik tournamenthez ad 3millió dollár alapot, gondolom a többi game tournamentjeinek prize poolja még igyis lofasz ehhez képest

/e nem fröcsögésnek szántam


nalunk nem prizepool van (persze van az is, 50-80 millio $ osszesen szerintem kb, de ki lehetne szamolni), hanem profiliga

a riottol fizetest kapnak a jatekosok, teamek, coachok, analystek es managerek akik az elso ligaban jatszanak (ugye minden heten van event, mivel van rendes bajnoksag)

a lol of legendsz a mai napig a legjatszottabb jatek, de a subos topic valoban halott, nem jatszunk mar egymassal, gondolom foleg ezert
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2016 12:31pm
Quote (jarabekg @ Aug 7 2016 06:22pm)
nalunk nem prizepool van (persze van az is, 50-80 millio $ osszesen szerintem kb, de ki lehetne szamolni), hanem profiliga

a riottol fizetest kapnak a jatekosok, teamek, coachok, analystek es managerek akik az elso ligaban jatszanak (ugye minden heten van event, mivel van rendes bajnoksag)

a lol of legendsz a mai napig a legjatszottabb jatek, de a subos topic valoban halott, nem jatszunk mar egymassal, gondolom foleg ezert


letolnál pár dota gémet és vissza se néznél, hidd el nekem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 7 2016 12:32pm
Quote (llllllllllll @ 7 Aug 2016 20:31)
letolnál pár dota gémet és vissza se néznél, hidd el nekem


inkább ne
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 7 2016 12:43pm
Quote (llllllllllll @ Aug 7 2016 07:31pm)
letolnál pár dota gémet és vissza se néznél, hidd el nekem


már megtettem

nem egy szórakoztató játék
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 7 2016 12:44pm
Quote (llllllllllll @ Aug 7 2016 07:31pm)
letolnál pár dota gémet és vissza se néznél, hidd el nekem


dotahoz skill is kell
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 7 2016 01:07pm
jöttem már, mizu srácok


/e
aktuális

This post was edited by Ghostmasterq on Aug 7 2016 01:12pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 7 2016 01:26pm
Quote (jarabekg @ 7 Aug 2016 20:22)
nalunk nem prizepool van (persze van az is, 50-80 millio $ osszesen szerintem kb, de ki lehetne szamolni), hanem profiliga

a riottol fizetest kapnak a jatekosok, teamek, coachok, analystek es managerek akik az elso ligaban jatszanak (ugye minden heten van event, mivel van rendes bajnoksag)

a lol of legendsz a mai napig a legjatszottabb jatek, de a subos topic valoban halott, nem jatszunk mar egymassal, gondolom foleg ezert


?
http://www.esportsearnings.com/games/164-league-of-legends
amiota kint van a game, 30 millio volt osszesen, eleg elbaszott becsles testverem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1419441954196419741984303Next
Add Reply New Topic New Poll