Na hétfőtől tömegelés.(végre)

5kg fehérje (tejsavó ofc) 5 kg tömegnövelő , 1 kg No fokozó, 1kg kreatin (monohidrát micronized) bekészítve. Kíváncsi vagyok mennyi fog rám jönni

Edzés terv szerint úgy gondoltam hogy :
1. hónap
hétfő: mell-vádli-has
kedd: hát-bicepsz-alsó hát
csütörtök: váll-tricepsz-csuklya-has
péntek: láb-vádli-alkar-has
2. hónap
hétfő:mell-bicepsz-vádli-has
kedd:hát-tricepsz-alsóhát
csütörtök:váll-csuklya-has
péntek:láb-vádli-alkar-has
3.hónap
hétfő:mell-has
kedd:hát-alsóhát
szerda:kar-has
csütörtök:váll-csuklya
péntek:láb-alkar-has
vélemény?