d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14184194204214221257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 2 2013 12:53pm
Quote (farki @ 2 Jan 2013 19:05)
http://i.imgur.com/PGFmI.jpg

itt a videó amin 166 kilót deadliftel:
https://www.facebook.com/photo.php?v=10151188701453099&set=vb.500123098&type=2&theater

mondom okj


szerelmes vagyok :$
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jan 3 2013 06:37am
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 3 2013 02:56pm
Na hétfőtől tömegelés.(végre) :D
5kg fehérje (tejsavó ofc) 5 kg tömegnövelő , 1 kg No fokozó, 1kg kreatin (monohidrát micronized) bekészítve. Kíváncsi vagyok mennyi fog rám jönni :D

Edzés terv szerint úgy gondoltam hogy :

1. hónap

hétfő: mell-vádli-has
kedd: hát-bicepsz-alsó hát
csütörtök: váll-tricepsz-csuklya-has
péntek: láb-vádli-alkar-has

2. hónap

hétfő:mell-bicepsz-vádli-has
kedd:hát-tricepsz-alsóhát
csütörtök:váll-csuklya-has
péntek:láb-vádli-alkar-has

3.hónap

hétfő:mell-has
kedd:hát-alsóhát
szerda:kar-has
csütörtök:váll-csuklya
péntek:láb-alkar-has

vélemény?
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 3 2013 03:15pm
Quote (Tommy_hun @ 3 Jan 2013 21:56)
Na hétfőtől tömegelés.(végre) :D
5kg fehérje (tejsavó ofc) 5 kg tömegnövelő , 1 kg No fokozó, 1kg kreatin (monohidrát micronized) bekészítve. Kíváncsi vagyok mennyi fog rám jönni :D

Edzés terv szerint úgy gondoltam hogy :

1. hónap

hétfő: mell-vádli-has
kedd: hát-bicepsz-alsó hát
csütörtök: váll-tricepsz-csuklya-has
péntek: láb-vádli-alkar-has

2. hónap

hétfő:mell-bicepsz-vádli-has
kedd:hát-tricepsz-alsóhát
csütörtök:váll-csuklya-has
péntek:láb-vádli-alkar-has

3.hónap

hétfő:mell-has
kedd:hát-alsóhát
szerda:kar-has
csütörtök:váll-csuklya
péntek:láb-alkar-has

vélemény?


post pic
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Jan 3 2013 03:17pm
Quote (Tommy_hun @ 3 Jan 2013 22:56)
Na hétfőtől tömegelés.(végre) :D
5kg fehérje (tejsavó ofc) 5 kg tömegnövelő , 1 kg No fokozó, 1kg kreatin (monohidrát micronized) bekészítve. Kíváncsi vagyok mennyi fog rám jönni :D

Edzés terv szerint úgy gondoltam hogy :

1. hónap

hétfő: mell-vádli-has
kedd: hát-bicepsz-alsó hát
csütörtök: váll-tricepsz-csuklya-has
péntek: láb-vádli-alkar-has

2. hónap

hétfő:mell-bicepsz-vádli-has
kedd:hát-tricepsz-alsóhát
csütörtök:váll-csuklya-has
péntek:láb-vádli-alkar-has

3.hónap

hétfő:mell-has
kedd:hát-alsóhát
szerda:kar-has
csütörtök:váll-csuklya
péntek:láb-alkar-has

vélemény?


szerintem nem kell ilyen sokat hasazni, elég egy héten egyszer... tömegnövelőtől nem fogsz zsírosodni? nem lenne jó helyette simán + kalóriában gondolkozni?

/e engem is érdekelne egy before/after kép

This post was edited by Bazsa7 on Jan 3 2013 03:17pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2013 03:29pm
Anyám megtört, 3 hetet töltöttem itthon, kajapénzt nemadott (merthogy itthon vagyok egyek házikosztot), a mai ebédem instant krumplipűré volt szójafasírttal.
Valaki lőjön fejbe pls, én ezt nembírom.

Hál isten vasárnap megyek vissza a koliba, de már a végemet járom :(
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 3 2013 03:37pm
Quote (Tommy_hun @ Jan 3 2013 10:56pm)
Na hétfőtől tömegelés.(végre) :D
5kg fehérje (tejsavó ofc) 5 kg tömegnövelő , 1 kg No fokozó, 1kg kreatin (monohidrát micronized) bekészítve. Kíváncsi vagyok mennyi fog rám jönni :D

Edzés terv szerint úgy gondoltam hogy :

1. hónap

hétfő: mell-vádli-has
kedd: hát-bicepsz-alsó hát
csütörtök: váll-tricepsz-csuklya-has
péntek: láb-vádli-alkar-has

2. hónap

hétfő:mell-bicepsz-vádli-has
kedd:hát-tricepsz-alsóhát
csütörtök:váll-csuklya-has
péntek:láb-vádli-alkar-has

3.hónap

hétfő:mell-has
kedd:hát-alsóhát
szerda:kar-has
csütörtök:váll-csuklya
péntek:láb-alkar-has

vélemény?


szar, wtf
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 3 2013 03:38pm
Quote (Bazsa7 @ Jan 3 2013 09:17pm)
szerintem nem kell ilyen sokat hasazni, elég egy héten egyszer... tömegnövelőtől nem fogsz zsírosodni? nem lenne jó helyette simán + kalóriában gondolkozni?

/e engem is érdekelne egy before/after kép


nem vagyok annyira zsírosodó típus, de tömegnövelőt csakis edzés után iszok, pihenő napon helyette 2 adag fehérje megy,
Majd csinálok képet holnap vagy még a héten.

Quote (SnoopDogg @ Jan 3 2013 09:37pm)
szar, wtf



miért?

This post was edited by Tommy_hun on Jan 3 2013 03:39pm
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 3 2013 03:39pm
szerintem vagy minden nap kell hasazni, vagy soha ~
ez a heti 1szer hasazni elég QQ nekem
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 3 2013 03:41pm
Quote (SnoopDogg @ Jan 3 2013 09:39pm)
szerintem vagy minden nap kell hasazni, vagy soha ~
ez a heti 1szer hasazni elég QQ nekem


És mikor hagyod regenerálódni, fejlődni a hasat? Hiszen az is egy izom csoport...
Go Back To Magyar Topic List
Prev14184194204214221257Next
Add Reply New Topic New Poll