d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1418419420421422799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 961
Joined: Apr 17 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 26 2012 09:39am
Lájk, ha magadra ismersz. ;-) - Nagy hullámokat csinált kiskorában a kádban. - Ha leül a fűbe elkezdi tépkedni a fűszálakat. - Telefonjával szokott világítani a sötétben. - Nem száll ki a kádból, míg meleg a víz, mert nem akar fázni. ...- Mondta már azt hogy úton van, miközben még el sem indult. - Mentett el úgy egy fájlt, hogy 'fheuksfgkwg' csak mert nem volt kedve jobbat kitalálni. - Ha megtetszik neki egy szám rongyosra hallgatja napokig. - Percekig tanul, és több órás szüneteket tart. - Bepánikol, ha egy teszten sorban ugyanazt a betűt karikázza. - Nem lógatja le az ágyról a lábát, nehogy megegyék a szörnyek. - Kiskorában a kiürült tusfürdős flakonokkal játszott a kádban. - Elalvás előtt mindig megszámolja hány órát fog aludni. - Bevizezi a fogkefét, mielőtt fogkrémet nyom rá. - Idiótán vigyorog, miközben olyat ír valakinek, ami neki tetszik. - Nem érti, hogy amit kivett a dobozból miért nem megy vissza bele. - Észrevette, hogy ha elővesz egy csomag rágót mindenki a barátja akar lenni. - Fürdés után órákig ücsörög a szobájában törölközőben, csak mert lusta felöltözni. - Ha valami ropogósat eszik elgondolkodik, hogy mások is ugyanilyen hangosan hallják. - Reggel amíg csak lehet pizsamában mászkál, mert lusta felöltözni.
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Oct 26 2012 10:01am
Quote (l1v3 @ 26 Oct 2012 17:39)
Lájk, ha magadra ismersz. ;-) - Nagy hullámokat csinált kiskorában a kádban. - Ha leül a fűbe elkezdi tépkedni a fűszálakat. - Telefonjával szokott világítani a sötétben. - Nem száll ki a kádból, míg meleg a víz, mert nem akar fázni. ...- Mondta már azt hogy úton van, miközben még el sem indult. - Mentett el úgy egy fájlt, hogy 'fheuksfgkwg' csak mert nem volt kedve jobbat kitalálni. - Ha megtetszik neki egy szám rongyosra hallgatja napokig. - Percekig tanul, és több órás szüneteket tart. - Bepánikol, ha egy teszten sorban ugyanazt a betűt karikázza. - Nem lógatja le az ágyról a lábát, nehogy megegyék a szörnyek. - Kiskorában a kiürült tusfürdős flakonokkal játszott a kádban. - Elalvás előtt mindig megszámolja hány órát fog aludni. - Bevizezi a fogkefét, mielőtt fogkrémet nyom rá. - Idiótán vigyorog, miközben olyat ír valakinek, ami neki tetszik. - Nem érti, hogy amit kivett a dobozból miért nem megy vissza bele. - Észrevette, hogy ha elővesz egy csomag rágót mindenki a barátja akar lenni. - Fürdés után órákig ücsörög a szobájában törölközőben, csak mert lusta felöltözni. - Ha valami ropogósat eszik elgondolkodik, hogy mások is ugyanilyen hangosan hallják. - Reggel amíg csak lehet pizsamában mászkál, mert lusta felöltözni.


nemelyik jo nagy faszsag, de a nagy resze 10bol 8 emberre illik.
Member
Posts: 31,246
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 26 2012 10:05am
Quote (kriza @ Oct 26 2012 05:01pm)
nemelyik jo nagy faszsag, de a nagy resze 10bol 8 emberre illik.


multkor kirakta ezt egy ismerősöm annyi + infoval hogy

TUTI HOGY LÁNY VAGY HA
*********
********
meg benne volt egy ilyen szar csajos mindenkire igaz valami
******
********



aláírtam hogy basszátok meg ez kb mindenkire igaz


erre visszakaptam hogy űű neked is van hajcsatod?
Member
Posts: 41,779
Joined: Nov 12 2007
Gold: 5,740.00
Oct 26 2012 10:09am
Quote (anyd @ Oct 26 2012 05:05pm)
multkor kirakta ezt egy ismerősöm annyi + infoval hogy

TUTI HOGY LÁNY VAGY HA
*********
********
meg benne volt egy ilyen szar csajos mindenkire igaz valami
******
********



aláírtam hogy basszátok meg ez kb mindenkire igaz


erre visszakaptam hogy űű neked is van hajcsatod?


>tfw 16 voltál és nem felejted el hogy egy csoporttárslány tőled kért hajgumit mert az övé elszakadt és hátha nekem van még
>volt
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 26 2012 10:14am
Ne szomorkodj amiatt, hogy ami volt, elmúlt - inkább örülj, hogy egyszer a tiéd lehetett.

Mire figyeltél ma jobban, a frizurádra, vagy a szívedre? És mit figyeltél meg másokon: a menő kabátjukat, a plusz hat kilójukat, vagy a bennük rejlő lehetőségeket, és a szárnyakat a hátukon? A boldogság nem azon múlik, hogy krumplifőzeléket, vagy kaviárt eszel-e vacsorára. Nem is azon, hogy lesz-e új telefonod a következő hónapban, vagy sem. Nem attól függ, hogy a Starbucksban, vagy a sarki kisbol
tban veszed-e a kávédat, és hidd el, nem is attól, hogy titkárnő, vagy nagykutya vagy. A boldogság azon múlik, hogy adott pillanatban magadra gondolsz-e, vagy másokra. Felejtsd el, hogy mit vársz a sorstól, és arra figyelj, mit adhatsz bele mások sorsába! A kemény munka után pedig arra eszmélsz majd, hogy megvan mindened, amire vágytál: a legértékesebb dolgok csendben bekúsztak az életedbe. Rohanj a céljaid elől, loholj a világ közös céljai felé, és meglátod, a sajátod üldözőbe vesz majd. A boldogságot nem lehet hajszolni – megszelídíteni viszont igen. És ha már tudja, hogy biztosan nem futsz utána többé, a nyomodba szegődik, és veled marad örökké.

~az élet nem a legszebb, de tehetsz érte, hogy szebb legyen.! ;)

~könnyes a szemem, nehezen lélegzem, tudtam, hogy elfogsz menni, valahogy éreztem...

~Csak egy lány, aki egy a sok közül, nem több nem kevesebb.
Member
Posts: 20,802
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 26 2012 10:27am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 26 2012 10:49am


??????????????????
??????????????????
??????????????????????????????????????????????????????
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 26 2012 10:53am
Quote (Nerz8 @ 26 Oct 2012 18:49)
http://2.ii.gl/Ux_yPE.png

??????????????????
??????????????????
??????????????????????????????????????????????????????


Member
Posts: 20,802
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 26 2012 10:55am
Quote (Nerz8 @ Oct 26 2012 05:49pm)
http://2.ii.gl/Ux_yPE.png

??????????????????
??????????????????
??????????????????????????????????????????????????????


Beléd szeredtem.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Oct 26 2012 11:21am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1418419420421422799Next
Add Reply New Topic New Poll