d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev14184194204214221141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 10 2013 06:11am
Quote (Flutter @ 10 Oct 2013 13:04)
American Horror Story: 3x1
Arrow: 2x1
Revolution: 2x3

tfw amikor realizalom hogy eleg low tier sorozatokat nezek


Arrow nekem nagyon bejön

ma jön az első rész? vagy már kint van?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 10 2013 06:20am
Quote (Inakwo @ Oct 10 2013 01:11pm)
Arrow nekem nagyon bejön

ma jön az első rész? vagy már kint van?


Arrow.S02E01.720p.HDTV.X264-DIMENSION
ma 02:57

szerintem nem nagy eresztés, bár valamilyen oknál fogva igencsak addiktív
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 10 2013 06:32am
Quote (Flutter @ 10 Oct 2013 13:20)
Arrow.S02E01.720p.HDTV.X264-DIMENSION
ma 02:57

szerintem nem nagy eresztés, bár valamilyen oknál fogva igencsak addiktív


amugy valoban nem tul csavaros/drámai

de szerintem ez az első minőségibb képregény sorozat, egész normálisan van megcsinálva a Green Arrow story

Volt még egy ilyen sorozat de sajnos kaszálták első évad után, mondjuk nem Marvel és nem is DC comics adoptáció volt

The Cape ez volt a címe, na annak a képvilága és a storya is nagyon tetszett sajnáltam hogy kaszát kapott
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 13 2013 05:44am
American Horror Story S3 elég jól indul.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 13 2013 05:51am
Quote (Inakwo @ 10 Oct 2013 14:32)
amugy valoban nem tul csavaros/drámai

de szerintem ez az első minőségibb képregény sorozat, egész normálisan van megcsinálva a Green Arrow story

Volt még egy ilyen sorozat de sajnos kaszálták első évad után, mondjuk nem Marvel és nem is DC comics adoptáció volt

The Cape ez volt a címe, na annak a képvilága és a storya is nagyon tetszett sajnáltam hogy kaszát kapott


smallville is ugyanilyen jó lett mikor kijöttek a gimiböl :P

vicces hogy itt is superman-es "nem fogok ölni" dologgal rukkoltak elö, miközben ott meg pont ö volt az aki a piszkos munkát végezte
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 13 2013 11:18am
Quote (Anarkin @ 13 Oct 2013 12:51)
smallville is ugyanilyen jó lett mikor kijöttek a gimiböl :P

vicces hogy itt is superman-es "nem fogok ölni" dologgal rukkoltak elö, miközben ott meg pont ö volt az aki a piszkos munkát végezte


az hanyadik évad kb?

pont ezt akartam elkezdeni
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 13 2013 01:54pm
Quote (Inakwo @ 13 Oct 2013 19:18)
az hanyadik évad kb?

pont ezt akartam elkezdeni


remek kérdés, én adással párhuzamban néztem amíg adták, így sok idő/év eltelt, nem emlékszem pontosan

majd újranézem, és annak ellenére hogy az első pár évad olyan mint a tucatsorozatok (meteor, fertőzés, minden részben más freak-et levadászni), az is pontosan olyan képvilágú lett mint az Arrow, csak az nem az elejétől volt olyan

szóval annak ellenére is megfogom nézni az elejét (ha nem is teljes figyelemmel, de háttérszálként kisablakban vagy valami), mert ott is van pár momentum ami visszatér a 10 évad alatt végig (főként ez a lex-es dolog, hogy barátok voltak)

This post was edited by Anarkin on Oct 13 2013 01:57pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 13 2013 02:04pm
Quote (Anarkin @ 13 Oct 2013 20:54)
remek kérdés, én adással párhuzamban néztem amíg adták, így sok idő/év eltelt, nem emlékszem pontosan

majd újranézem, és annak ellenére hogy az első pár évad olyan mint a tucatsorozatok (meteor, fertőzés, minden részben más freak-et levadászni), az is pontosan olyan képvilágú lett mint az Arrow, csak az nem az elejétől volt olyan

szóval annak ellenére is megfogom nézni az elejét (ha nem is teljes figyelemmel, de háttérszálként kisablakban vagy valami), mert ott is van pár momentum ami visszatér a 10 évad alatt végig (főként ez a lex-es dolog, hogy barátok voltak)


ajjajj

azért köszi :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 13 2013 07:05pm






Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Oct 14 2013 01:31am
Quote (Anarkin @ 14 Oct 2013 02:05)
http://2.ii.gl/trifD1.png

http://4.ii.gl/rbp8RU.png



http://1.ii.gl/bgycCG.png


jo kis resz volt :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev14184194204214221141Next
Add Reply New Topic New Poll