Quote (Inakwo @ 13 Oct 2013 19:18)
az hanyadik évad kb?
pont ezt akartam elkezdeni
remek kérdés, én adással párhuzamban néztem amíg adták, így sok idő/év eltelt, nem emlékszem pontosan
majd újranézem, és annak ellenére hogy az első pár évad olyan mint a tucatsorozatok (meteor, fertőzés, minden részben más freak-et levadászni), az is pontosan olyan képvilágú lett mint az Arrow, csak az nem az elejétől volt olyan
szóval annak ellenére is megfogom nézni az elejét (ha nem is teljes figyelemmel, de háttérszálként kisablakban vagy valami), mert ott is van pár momentum ami visszatér a 10 évad alatt végig (főként ez a lex-es dolog, hogy barátok voltak)
This post was edited by Anarkin on Oct 13 2013 01:57pm