d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1418641874188418941904303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 25 2016 04:29pm
azzal a posttal akartam comebackelni, hogy meglett a master, ehelyett dia 1 promobol vissza dia 5be. :DDD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 25 2016 04:31pm
Quote (Anamy @ May 25 2016 11:29pm)
azzal a posttal akartam comebackelni, hogy meglett a master, ehelyett dia 1 promobol vissza dia 5be. :DDD


rohogok : D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2016 04:31pm
Quote (Anamy @ May 25 2016 10:28pm)
Utolsó hsz.: 311 days ago

eltelt ennyi idő, de ez egy rákos játék továbbra is :(


this
lv9en meguntam az életem is

tegnap éjfélkor toltam 1 gamet, kikaptunk mint a szar, az egyik gyerek kitalálta, hogy miattam
következő gamebe összerakott vele
megállás nélkül feedelt, meg elvitt előlem minden creepet és közbe írogatta allchatbe, hogy flamelek
mondom ok, ez aztán a lol community
harmadik game, megint összedobott vele és megint ezt csinálta
~3 óra az életemből

szívesen megnézném mondjuk azt a 12 éves gyereket, aki hajnali fél 3kor még beáll queueba, csak hogy 1 órán keresztül feedeljen, mert 2 játékkal azelőtt nem tetszett neki valami
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 25 2016 04:32pm
Quote (llllllllllll @ May 26 2016 12:31am)
this
lv9en meguntam az életem is

tegnap éjfélkor toltam 1 gamet, kikaptunk mint a szar, az egyik gyerek kitalálta, hogy miattam
következő gamebe összerakott vele
megállás nélkül feedelt, meg elvitt előlem minden creepet és közbe írogatta allchatbe, hogy flamelek
mondom ok, ez aztán a lol community
harmadik game, megint összedobott vele és megint ezt csinálta
~3 óra az életemből

szívesen megnézném mondjuk azt a 12 éves gyereket, aki hajnali fél 3kor még beáll queueba, csak hogy 1 órán keresztül feedeljen, mert 2 játékkal azelőtt nem tetszett neki valami


9.3/10

mennyien játszanak ezzel a gammel hogy ugyanazzal a sraccal rakosgat össze? :usnure:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2016 04:33pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ May 25 2016 10:32pm)
9.3/10

mennyien játszanak ezzel a gammel hogy ugyanazzal a sraccal rakosgat össze? :usnure:


lvl9-en EUW-n szerda hajnali 3kor nem sokan
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 25 2016 04:36pm
Quote (llllllllllll @ 25 May 2016 23:33)
lvl9-en EUW-n szerda hajnali 3kor nem sokan


Miert jatszol egy lvl 9 accon euwen hajnali 3-kor ?

Barmelyikunk adna alad accot.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2016 04:42pm
Quote (josheide @ May 25 2016 10:36pm)
Miert jatszol egy lvl 9 accon euwen hajnali 3-kor ?

Barmelyikunk adna alad accot.


mert easten van csak accom és gondoltam húzok 1-et westen is
mivel 1 éve nem játszottam kb 50 új item és 5 új hős van
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 25 2016 07:21pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ May 25 2016 11:32pm)
9.3/10

mennyien játszanak ezzel a gammel hogy ugyanazzal a sraccal rakosgat össze? :usnure:


dotaban előfordult mar hogy annyiszor összerakott valakivel hogy a dotabuff trackelte a közös gameinket mert azt hitte friendek vagyunk.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 26 2016 09:11am
Quote (lacketto @ May 26 2016 03:21am)
dotaban előfordult mar hogy annyiszor összerakott valakivel hogy a dotabuff trackelte a közös gameinket mert azt hitte friendek vagyunk.


de az nyívlán csak azért van, mert te annyira jó vagy hogy a te ratingeden már alig van ember b)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 27 2016 10:08am
http://kintounworld.com/gamer/draven.html

alig várom, hogy ilyeneket hordó 12 éveseket lássak az utcán
Go Back To Magyar Topic List
Prev1418641874188418941904303Next
Add Reply New Topic New Poll