d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1417418419420421532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jul 19 2018 06:52am
Quote (-joey- @ Jul 19 2018 02:48pm)
Ez sem rossz ötlet. Aztán ráveszel egy expornóst, hogy némi kóláért cserébe egy kellemes prosztatamasszázs kíséretében szedje ki belőled.


jo otlet
t dzs
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jul 19 2018 08:28am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Jul 19 2018 02:12pm)
thx dzs


Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Jul 19 2018 02:27pm)
t dzs


Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Jul 19 2018 02:52pm)
jo otlet
t dzs


nem unod még?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 19 2018 09:41am
Quote (Jancsipapa @ 19 Jul 2018 16:28)
nem unod még?


>rici
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 19 2018 09:43am
Quote (Jancsipapa @ Jul 19 2018 03:28pm)
nem unod még?


Az autizmus fő tünetei:

a társas kapcsolatokban: pl. társaktól való elkülönülés vagy szokatlan közeledés, egyoldalú interakció;
a kommunikációban (beszéd, gesztus, mimika): pl. a beszéd hiánya, a beszéd szintjéhez képest gyenge beszédhasználat, kommunikáció, vagy a nyelv szó szerinti értelmezése, furcsa tartalma, szokatlan hanghordozása;
az érdeklődés, aktivitás és játék területén: pl. szokatlan, sztereotip, repetitív tevékenységek, hobbik;
a gondolkodásban, a tanulásban és a mindennapi alkalmazkodásban, pl.: ragaszkodás az állandósághoz, a megszokotthoz;
a mozgás területén: pl. repkedő kézmozgás, lábujjhegyen járás;
az érzékelés-észlelés területén. pl. csökkent fájdalomérzés.
a gyermekek a legsúlyosabb tüneteket 2-5 éves koruk között mutatják.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 19 2018 10:26am
Quote (Karan2_Returned @ 19 Jul 2018 17:43)
Az autizmus fő tünetei:

a társas kapcsolatokban: pl. társaktól való elkülönülés vagy szokatlan közeledés, egyoldalú interakció;
a kommunikációban (beszéd, gesztus, mimika): pl. a beszéd hiánya, a beszéd szintjéhez képest gyenge beszédhasználat, kommunikáció, vagy a nyelv szó szerinti értelmezése, furcsa tartalma, szokatlan hanghordozása;
az érdeklődés, aktivitás és játék területén: pl. szokatlan, sztereotip, repetitív tevékenységek, hobbik;
a gondolkodásban, a tanulásban és a mindennapi alkalmazkodásban, pl.: ragaszkodás az állandósághoz, a megszokotthoz;
a mozgás területén: pl. repkedő kézmozgás, lábujjhegyen járás;
az érzékelés-észlelés területén. pl. csökkent fájdalomérzés.
a gyermekek a legsúlyosabb tüneteket 2-5 éves koruk között mutatják.


tehat rici 2 eves gyerek szintjen van, nice
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 20 2018 02:59am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 19 Jul 2018 17:26)
tehat rici 2 eves gyerek szintjen van, nice


és szopni is akar
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jul 20 2018 07:05am
Quote (Jancsipapa @ 19 Jul 2018 16:28)
nem unod még?


sokkal erdekesebb kerdes hogy az erkolcsi elsobbseg itt dzsoie vagy ricike-e
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jul 20 2018 07:53am
Quote (SteelMeetsSteel @ Jul 20 2018 03:05pm)
sokkal erdekesebb kerdes hogy az erkolcsi elsobbseg itt dzsoie vagy ricike-e


ofc dzsoe

t dzs
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 28 2018 05:54am
Quote (Akizk @ 19 Jul 2018 10:23)
Elindultunk Tomorrowlandre. Kempingben leszünk, remélem a mellettünk lévő csajok nimfósak és szépek


mondjuk aki 2018ban még tomorrowlandre jár annak elég komoly személyiségi problémái lehetnek, nem lesz túl nehéz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1417418419420421532Next
Add Reply New Topic New Poll