Quote (RRC @ 8 Oct 2013 22:58)
ez az a fos sorozat amit régen a tv 2-n nyomattak, nem?
ja, láttam az első 3 részt, aztán még párat, az nem volt rossz, de aztán amit a köv. évadokban műveltek... szóval úgy döntöttem, h nem nézem egyáltalán meg.
erre a 4400-ra majd ránézek, de egyelőre a mentalistát nézem és bejön nagyon. remélem később se lesz unalmas.
kedvenc könyvem/figurám/olvasmányom mindig is sherlock holmes volt, láttam a régi jeremy brett-es kalsszikus sorozatot többször is, az nagyon meg tud fogni akármikor. ez kicsit hasonlít rá, kár, h nem ismerek több SH feelinges sorozatot. valaki esetleg?
az újat nézem/néztem és tetszett az is, de ugye az csak 9 rész és ki tudja, h folytatják-e és mikor.