d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev14174184194204211141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 8 2013 02:55pm
Nekem nem jött be a végkifejlett a hősökben, de attól még tetszett ez a szuperhősös cucc
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 8 2013 02:58pm
Quote (Vismajor @ 8 Oct 2013 22:55)
Nekem nem jött be a végkifejlett a hősökben, de attól még tetszett ez a szuperhősös cucc


ez az a fos sorozat amit régen a tv 2-n nyomattak, nem?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 8 2013 03:01pm
Quote (RRC @ 8 Oct 2013 21:58)
ez az a fos sorozat amit régen a tv 2-n nyomattak, nem?


de
mikor még elsőnek adták 200 éve akkor láttam azt hiszem az első 2 részt, mondom belenézek, hát ez fos
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 9 2013 12:40am
Quote (Vismajor @ Oct 8 2013 09:55pm)
Nekem nem jött be a végkifejlett a hősökben, de attól még tetszett ez a szuperhősös cucc


Nem volt végkifejlet, a 3. évad után leálltak, mert nem jött össze a pénz a forgatásokra.

Amúgy szerintem is jó sorozat volt, legalábbis az első évad, utána már átestek a ló másik oldalára.

Ha esetleg érdekel hasonló téma, akkor ajánlom a 4400-at. Kisebb költségvetés, de sokkal jobb sztori.

This post was edited by -joey- on Oct 9 2013 12:41am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Oct 9 2013 02:04pm
Quote (RRC @ 8 Oct 2013 22:58)
ez az a fos sorozat amit régen a tv 2-n nyomattak, nem?


ja, láttam az első 3 részt, aztán még párat, az nem volt rossz, de aztán amit a köv. évadokban műveltek... szóval úgy döntöttem, h nem nézem egyáltalán meg.

erre a 4400-ra majd ránézek, de egyelőre a mentalistát nézem és bejön nagyon. remélem később se lesz unalmas.
kedvenc könyvem/figurám/olvasmányom mindig is sherlock holmes volt, láttam a régi jeremy brett-es kalsszikus sorozatot többször is, az nagyon meg tud fogni akármikor. ez kicsit hasonlít rá, kár, h nem ismerek több SH feelinges sorozatot. valaki esetleg?
az újat nézem/néztem és tetszett az is, de ugye az csak 9 rész és ki tudja, h folytatják-e és mikor.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 9 2013 02:09pm
Quote (ecneB @ 7 Oct 2013 22:53)
magic city egesz jo


ket evad megnezve, kifejezetten jora sikerult, ajanlom figyelmetekbe, szokasos hbo
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 9 2013 05:03pm
supernatural évadnyitó
person of interest
marvel shield izé

na ma se alszom
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 10 2013 03:25am
Megnéztem a Mentalista s06e01-et

nem rossz, hozza azt amit megszoktam a sorozattól
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 10 2013 04:34am
hát ezt a vikingsot két nap alatt ledaráltam, szerintem az évadot nem zárták le rendesen, nekem egy kicsit ez volt az érzésem, pedig látványra, hangulatra nagyon bejött

ma jöhet a sherlock
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 10 2013 06:04am
American Horror Story: 3x1
Arrow: 2x1
Revolution: 2x3

tfw amikor realizalom hogy eleg low tier sorozatokat nezek
Go Back To Magyar Topic List
Prev14174184194204211141Next
Add Reply New Topic New Poll