Quote (Akizk @ Jul 19 2018 01:34pm)
Csak a hülyek próbálnak oda akármit bevinni. Kutyák vannak minden bejáratnál...
ha szuka kutyak, akkor gondolom nem okoz problemat ravenni, hogy szeressenek es beengedjenek, nem?
This post was edited by BOSCH_CEO on Jul 19 2018 06:22am