Quote (CyberPunk666 @ Sep 9 2015 06:48pm)
Nem tudok valami jó ingyenes oldalt, ahol lehet saját fórumot csinálni?
Nem akarok sokat baszakodni vele, kellene egyedi felhasználó, mappák-almappák és topic posztokkal.
Szóval nincsenek magasan az igények.
Esetleg, ha tudna még fb accal bejelentkezést, az már tényleg tökéletes lenne.
inb4 sg fórum.
kb barmelyik CMS, kikapcsolod a tobbi reszet es csa