d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev14154164174184191141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 8 2013 05:21am
Quote (Fej @ 8 Oct 2013 12:19)
neki allnek vmi sorozatnak, ajanljatok vmi igazan epicet pls (sitcom nn)

amiket lattam es nagyon bejottek:

wire, sopranos, got, tbwe es aszzem kb ennyi, nem vagyok vmi nagy sorozatnezo


Sherlock

2 évad összesen 6 rész

mondjuk másfél órás részek, de az egyik legjobb sorozat amit eddig láttam
kár hogy nem nagyon akar jönni a 3. évad
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 8 2013 05:22am
Quote (Inakwo @ Oct 8 2013 12:21pm)
Sherlock

2 évad összesen 6 rész

mondjuk másfél órás részek, de az egyik legjobb sorozat amit eddig láttam
kár hogy nem nagyon akar jönni a 3. évad


a hossza miatt elég csábító, rálesek, ty
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 8 2013 05:28am
Quote (Fej @ 8 Oct 2013 13:19)
neki allnek vmi sorozatnak, ajanljatok vmi igazan epicet pls (sitcom nn)

amiket lattam es nagyon bejottek:

wire, sopranos, got, tbwe es aszzem kb ennyi, nem vagyok vmi nagy sorozatnezo


mad men?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 8 2013 05:31am
Quote (SummertimeClothes @ Oct 8 2013 12:28pm)
mad men?


nem ismerem, jo?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 8 2013 05:32am
Quote (Fej @ 8 Oct 2013 12:31)
nem ismerem, jo?


OZ!!
tipikus HBO-s minőség, 10/10
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 8 2013 05:34am
Quote (Fej @ 8 Oct 2013 13:22)
a hossza miatt elég csábító, rálesek, ty


house of cards

kevin spacey nagyot alakít (mint mindig)
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 8 2013 05:36am
Quote (Fej @ Oct 8 2013 01:31pm)
nem ismerem, jo?


The Shield
fasza fasza

Quote (Ghostmasterq @ Oct 8 2013 01:32pm)
OZ!!
tipikus HBO-s minőség, 10/10


első 2 rész alapján fos , beindul ?

This post was edited by SnoopDogg on Oct 8 2013 05:36am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 8 2013 05:37am
Quote (SnoopDogg @ 8 Oct 2013 12:36)
The Shield
fasza fasza



első 2 rész alapján fos , beindul ?


hát, ha az első 2 rész nem fogott meg akkor nemtom
de amúgy kurvajó
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 8 2013 05:46am
homeland / vikings, ezeket latta valaki? haverok ezt a kettot ajanljak igen erosen

bar sztem sherlock lesz, 9.2 imdb es osszesen 6 resz, nekem talaltak ki
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 8 2013 05:49am
Quote (Fej @ 8 Oct 2013 12:46)
homeland / vikings, ezeket latta valaki? haverok ezt a kettot ajanljak igen erosen

bar sztem sherlock lesz, 9.2 imdb es osszesen 6 resz, nekem talaltak ki


vikings nekem nagyon bejön, bár még csak 4 részt láttam belőle
Go Back To Magyar Topic List
Prev14154164174184191141Next
Add Reply New Topic New Poll