Quote (Senee @ Sep 9 2015 07:52am)
minek kozmetikum
én ha elalszom a hajam akkor fogom zuhannyal engedek rá vizet, megtörlöm, megfésülöm, megszárad, kész
de most már hogy vettem hajnyíró gépet inkább olyan röviden tartom majd mindig, hogy ne aludjam el soha
fasz se lapitgatya
az en hajamat nem lehet igy kontrollalni, ha 4-5 centinel hosszabbra megno ugy all ahogy epp akar, csak komolyabb mennyisegu vegyszer segit rajta
mondjuk 3 centinel hosszabb hajam mar eleg regen volt