Quote (SummertimeClothes @ Oct 7 2013 07:09pm)
szerintem nem rossz a willie szal, bar a csaj elegge ANTIPATIKUS
meg dunno ezutan hogy fogjak folytatni egyaltalan, tanul tovabb aztan cas, nem tunik tul erdekesnek :s
mindenesetre margaret szalnal ezerszer jobb
a köv generáció egyik gengszterének first killje
+hiába halt meg a duci gyerek attol a fiatalok egy idő múlva újra inni akarnak majd
de most ugye oda lesz pirítva mickey-re, ami miatt aztán azzal is konfliktusa lesz + piát se kap majd
de attól még kelleni fog neki pia
elmegy másokhoz
aztán ott kiderül ki ő
aztán jön a többi kill