d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev14144154164174181141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 7 2013 12:55pm
mein gott ze feels ;_;
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 7 2013 01:01pm
Quote (SummertimeClothes @ Oct 7 2013 07:55pm)
mein gott ze feels ;_;


eleg lyoh resz volt
bar a willie meg ribanc szalat nem ertem minek kell eroltetni, senkit nem erdekel a 2 nyomorek

This post was edited by Flutter on Oct 7 2013 01:01pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 7 2013 01:09pm
Quote (Flutter @ 7 Oct 2013 21:01)
eleg lyoh resz volt
bar a willie meg ribanc szalat nem ertem minek kell eroltetni, senkit nem erdekel a 2 nyomorek


szerintem nem rossz a willie szal, bar a csaj elegge ANTIPATIKUS
meg dunno ezutan hogy fogjak folytatni egyaltalan, tanul tovabb aztan cas, nem tunik tul erdekesnek :s
mindenesetre margaret szalnal ezerszer jobb
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 7 2013 01:10pm
Quote (Nerz8 @ 5 Oct 2013 14:17)
modern family

ezt nézem atm.

lightos sitcom, de legalább nincsenek benne erőltetett poénok meg idegesítő beleröhögés


én is nézegettem régebben

szódával elmegy egynek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 7 2013 01:12pm
Quote (SummertimeClothes @ Oct 7 2013 07:09pm)
szerintem nem rossz a willie szal, bar a csaj elegge ANTIPATIKUS
meg dunno ezutan hogy fogjak folytatni egyaltalan, tanul tovabb aztan cas, nem tunik tul erdekesnek :s
mindenesetre margaret szalnal ezerszer jobb


a köv generáció egyik gengszterének first killje
+hiába halt meg a duci gyerek attol a fiatalok egy idő múlva újra inni akarnak majd
de most ugye oda lesz pirítva mickey-re, ami miatt aztán azzal is konfliktusa lesz + piát se kap majd
de attól még kelleni fog neki pia
elmegy másokhoz
aztán ott kiderül ki ő
aztán jön a többi kill
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 7 2013 01:12pm
hát eddig 2részt láttam a híres OZból de eddig gagyinak tűnik :(
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 7 2013 01:13pm
senee bekapcsolodott a beszelgetesbe!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 7 2013 01:14pm
Quote (Flutter @ Oct 7 2013 07:13pm)
senee bekapcsolodott a beszelgetesbe!


sírjál csak
de attól még így fog történni
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 7 2013 02:53pm
magic city egesz jo
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 8 2013 05:19am
neki allnek vmi sorozatnak, ajanljatok vmi igazan epicet pls (sitcom nn)

amiket lattam es nagyon bejottek:

wire, sopranos, got, tbwe es aszzem kb ennyi, nem vagyok vmi nagy sorozatnezo
Go Back To Magyar Topic List
Prev14144154164174181141Next
Add Reply New Topic New Poll