Quote (Psyclon @ 26 Feb 2015 17:03)
Amugy this.
Sok csaj ezt mondja, hogy csak megnézik az izmos pasikat de nem kellene nekik.
Tapasztalat:
Egyik haverom aki mellett fahri elbujhat kb, ra mozdult egy csajra akivel össze járunk néha. Meg mondtam is a csajnak, hogy ezt meg en se hagynám ki mert olyan jo teste van a gyereknek.
De megis az nap este mellettem kötött ki a csaj nem haverom mellett. Pedig en aztan elbujhatok mellettetek.
Es amugy a gyerek meg csak nem is ilyen full retard. Hanem eleg normalis.
Szóval ennyit erről.
Valami tényleg nagyon el van baszva ezzel a kigyúrt pasik vs csajok világban.
Van egy gyúrós haverom, kibaszott betegen néz ki. Nem csak jó a teste (teljesen olyan az alkata mint zyzznek volt), de nagyon igényes a külsőjére (szoli, faszán öltözködik), nohomo de 10/10. + értelmes gyerek, jó humorral és még kedves is / normális. Viszont nem kell a nőknek... most is lekoptatta egy csaj melóhelyen, "szép szép de otthonra nem kéne".
This post was edited by fahrii on Feb 26 2015 11:40am