Quote (Akizk @ Jul 15 2018 10:55pm)
Ultra Europe 2.napján lemerült a telóm. Ott maradtam még egy afteren 8ig. Az apartman címére nem emlékeztem... csak arra h kocsival 15p. Vasárnap reggel találj usb-c töltőt.... Egy überes segített, elvitt egy plázához, pénzt sem fogadott el. (Imádom a horvátokat, nagyon jó fejek). Sétált.mögöttem egy nagyon szép fekete hajú lány. Megálltam az út közepén. Odajön hozzám, hogy segíthet-e. Az jó lenne... lemerült a telóm, benne az apartman címével. Addig vitt magával amig végül a még ki sem nyitott Telekomban beadta tölteni. 30p múlva visszajött és kihozta nekem, majd felhívta az überest, hogy hova jöjjön értem. Megölelgettem, elkértem a számát és mondtam neki, h elviszem vacsizni.
mindannyian orulunk h jo napod volt, es a pozitiv tapasztalataidnak is a horvatokkal