d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1413414415416417532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 15 2018 04:31pm
Nem látom a képeket.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 15 2018 11:27pm
Quote (Akizk @ 15 Jul 2018 22:55)
Ultra Europe 2.napján lemerült a telóm. Ott maradtam még egy afteren 8ig. Az apartman címére nem emlékeztem... csak arra h kocsival 15p. Vasárnap reggel találj usb-c töltőt.... Egy überes segített, elvitt egy plázához, pénzt sem fogadott el. (Imádom a horvátokat, nagyon jó fejek). Sétált.mögöttem egy nagyon szép fekete hajú lány. Megálltam az út közepén. Odajön hozzám, hogy segíthet-e. Az jó lenne... lemerült a telóm, benne az apartman címével. Addig vitt magával amig végül a még ki sem nyitott Telekomban beadta tölteni. 30p múlva visszajött és kihozta nekem, majd felhívta az überest, hogy hova jöjjön értem. Megölelgettem, elkértem a számát és mondtam neki, h elviszem vacsizni.


hat ez sovany
semmi kokain
semmi kuras
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jul 15 2018 11:43pm
Quote (Akizk @ Jul 15 2018 10:55pm)
Ultra Europe 2.napján lemerült a telóm. Ott maradtam még egy afteren 8ig. Az apartman címére nem emlékeztem... csak arra h kocsival 15p. Vasárnap reggel találj usb-c töltőt.... Egy überes segített, elvitt egy plázához, pénzt sem fogadott el. (Imádom a horvátokat, nagyon jó fejek). Sétált.mögöttem egy nagyon szép fekete hajú lány. Megálltam az út közepén. Odajön hozzám, hogy segíthet-e. Az jó lenne... lemerült a telóm, benne az apartman címével. Addig vitt magával amig végül a még ki sem nyitott Telekomban beadta tölteni. 30p múlva visszajött és kihozta nekem, majd felhívta az überest, hogy hova jöjjön értem. Megölelgettem, elkértem a számát és mondtam neki, h elviszem vacsizni.


mindannyian orulunk h jo napod volt, es a pozitiv tapasztalataidnak is a horvatokkal :)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 16 2018 01:34am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 16 2018 06:27am)
hat ez sovany
semmi kokain
semmi kuras


Afteren szerinted mit csinalt? 😏😏🔥
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 16 2018 01:55am
Quote (Karan2_Returned @ Jul 16 2018 08:34am)
Afteren szerinted mit csinalt? 😏😏🔥


Svájsi kokóba mártotta a farkát és úgy kínálgatta a csajt, aki persze egyből rábukott a brére.
Aztán felhívták a csaj barátnőjét is, aki - mint kiderült - expornós.
Egész éjjel kúrtak a veretős cigányzenére.
:D :P ;)

This post was edited by -joey- on Jul 16 2018 01:57am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 16 2018 01:59am
Quote (-joey- @ 16 Jul 2018 09:55)
Svájsi kokóba mártotta a farkát és úgy kínálgatta a csajt, aki persze egyből rábukott a brére.
Aztán felhívták a csaj barátnőjét is, aki - mint kiderült - expornós.
Egész éjjel kúrtak a veretős cigányzenére.
:D :P ;)


😏

gondolom az expornosnak tudott ujat mutatni boven

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jul 16 2018 01:59am
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jul 16 2018 04:44am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 16 2018 09:59am)
😏

gondolom az expornosnak tudott ujat mutatni boven



Quote (Akizk @ Apr 7 2017 12:02am)
aztán 2 hónapja kavartam 1 expornós csajjal, érte nem fizettem, de ő is elég ügyes volt... Rocco bácsival is fogatott, de azért mutattam neki újat lol
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jul 16 2018 10:31am
Quote (-joey- @ 16 Jul 2018 09:55)
Svájsi kokóba mártotta a farkát és úgy kínálgatta a csajt, aki persze egyből rábukott a brére.
Aztán felhívták a csaj barátnőjét is, aki - mint kiderült - expornós.
Egész éjjel kúrtak a veretős cigányzenére.
:D :P ;)


Viccet félretéve Steve Angelo játszott valami cigányzenét amiben magyarul énekeltek Ultra mainstagen lol. Néztem wtf fejjel, hogy ez mi.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 17 2018 05:23am
Quote (TassassinHc @ 15 Jul 2018 22:02)
Tfw nálam alszik :banana:


hétfő délelőtt felhívott, hogy mennyi mindent vásárolt és átjönne főzni.
ma reggel meg nálam felejtette a fogkeféjét.

mi a franc történik? :O
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jul 17 2018 05:35am
Quote (TassassinHc @ Jul 17 2018 11:23am)
hétfő délelőtt felhívott, hogy mennyi mindent vásárolt és átjönne főzni.
ma reggel meg nálam felejtette a fogkeféjét.

mi a franc történik? :O



szellemileg visszamaradott vagy, mégis mi történne
Go Back To Magyar Topic List
Prev1413414415416417532Next
Add Reply New Topic New Poll