Quote (RRC @ 20 Dec 2012 17:55)
mi a fasz ez? :DD
molnár peti verseny előtt nem tudom hány héttel
Amúgy ti ezt elhiszitek?
Sokan kételkednek abban hogy a bal oldali nő és a jobb oldali ugyan az. Én nem, csak azt nem hiszem el, hogy 5 hét alatt ilyen változáson ment keresztül.
Még azt is elhiszem, hogy a norbiupdate étrendet követte, mert egy átlagembernek nem olyan szar, persze nem is testépítő versenydiéta, de akkor is...
Azt nem írják, hogy mellette edzett is, biztos nem is keveset. Ez nagy átverés, ugyanis azt sugallja, hogy egyél(vedd meg) norbi update kaját, majd ilyen leszel 5 hét múlva.
Kicsit olyan mint amikor Jay Cutler MRO után 1 héttel reklámfotózáson szorongat egy zsírégetőt, hogy nézdmáá ilyen lettem tőle. Ja tőle meg 5000 másik dologtól/tényezőtől!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=539990456013529&set=a.539990409346867.101045884.125623577450221&type=1&theater
polba kellett volna, de ha már nem az lett

1. követte a norbi updatet, edzett és esetleg szedett mellé 1 kis okosságot.
2. ugye ez egy reklám, behozza az árát, tehát norbiék befektettek egy kisebb összeget és befizették egy zsírleszívásra/plasztikára(mellette mondjuk edzhetett és ehetett norbi update kaját is)
3. norbi update kaját evett 5 hétig és ilyen lett :DDDDDDDDDDDDDDDDD
This post was edited by Akizk on Dec 21 2012 02:14am