d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14134144154164171257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 21 2012 01:50am
Quote (RRC @ 20 Dec 2012 17:55)
mi a fasz ez? :DD


molnár peti verseny előtt nem tudom hány héttel

Amúgy ti ezt elhiszitek?

Sokan kételkednek abban hogy a bal oldali nő és a jobb oldali ugyan az. Én nem, csak azt nem hiszem el, hogy 5 hét alatt ilyen változáson ment keresztül.
Még azt is elhiszem, hogy a norbiupdate étrendet követte, mert egy átlagembernek nem olyan szar, persze nem is testépítő versenydiéta, de akkor is...
Azt nem írják, hogy mellette edzett is, biztos nem is keveset. Ez nagy átverés, ugyanis azt sugallja, hogy egyél(vedd meg) norbi update kaját, majd ilyen leszel 5 hét múlva.
Kicsit olyan mint amikor Jay Cutler MRO után 1 héttel reklámfotózáson szorongat egy zsírégetőt, hogy nézdmáá ilyen lettem tőle. Ja tőle meg 5000 másik dologtól/tényezőtől!


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=539990456013529&set=a.539990409346867.101045884.125623577450221&type=1&theater



polba kellett volna, de ha már nem az lett :D

1. követte a norbi updatet, edzett és esetleg szedett mellé 1 kis okosságot.

2. ugye ez egy reklám, behozza az árát, tehát norbiék befektettek egy kisebb összeget és befizették egy zsírleszívásra/plasztikára(mellette mondjuk edzhetett és ehetett norbi update kaját is)

3. norbi update kaját evett 5 hétig és ilyen lett :DDDDDDDDDDDDDDDDD


This post was edited by Akizk on Dec 21 2012 02:14am
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Dec 21 2012 03:34am
Quote (Akizk @ Dec 20 2012 04:52pm)
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/547399_462011377190295_813250126_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/525051_461245117266921_759641043_n.jpg


respect
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Dec 23 2012 03:00am
Quote (Akizk @ Dec 20 2012 05:52pm)
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/547399_462011377190295_813250126_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/525051_461245117266921_759641043_n.jpg


???
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 23 2012 09:25am
Otthoni termunkbe "versenyt" irtak ki. A lenyeg az h 6 het alatt aki a legnagyobb valtozason megy keresztul nyer. A lenyeg h volt pofalyuk kitenni egy elotte-utana kepnek Toth Dani kepet. Az elotte kep az elso testepito versenyen keszult tobb mint 10 eve masik meg most h megnyerte a profi kartyat, kicsit rohejes szerintem.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 23 2012 09:34am
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 23 2012 11:50am
Quote (fahrii @ 23 Dec 2012 17:25)
Otthoni termunkbe "versenyt" irtak ki. A lenyeg az h 6 het alatt aki a legnagyobb valtozason megy keresztul nyer. A lenyeg h volt pofalyuk kitenni egy elotte-utana kepnek Toth Dani kepet. Az elotte kep az elso testepito versenyen keszult tobb mint 10 eve masik meg most h megnyerte a profi kartyat, kicsit rohejes szerintem.


norbi 5 hét alatt megcsinálja veled :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 23 2012 01:21pm
Quote (fahrii @ Dec 23 2012 04:25pm)
Otthoni termunkbe "versenyt" irtak ki. A lenyeg az h 6 het alatt aki a legnagyobb valtozason megy keresztul nyer. A lenyeg h volt pofalyuk kitenni egy elotte-utana kepnek Toth Dani kepet. Az elotte kep az elso testepito versenyen keszult tobb mint 10 eve masik meg most h megnyerte a profi kartyat, kicsit rohejes szerintem.


Kár, hogy nem százalékos erőre megy a dolog. Egyszer felemelnéd a 12kgs tárcsát; máris 20%-os giga fejlődést vésnének a neved mellé.
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Dec 23 2012 02:04pm
Quote (beni @ Dec 23 2012 07:21pm)
Kár, hogy nem százalékos erőre megy a dolog. Egyszer felemelnéd a 12kgs tárcsát; máris 20%-os giga fejlődést vésnének a neved mellé.


:DDD

Ne gonoszkodj

Btw sajna holnap zárva a termünk ezért máshova kell mennem, de a régi terem ahova jártam 3 hónapot nyitva lesz, csak hát Batthyányinál van :S
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 23 2012 02:18pm
Quote (beni @ 23 Dec 2012 21:21)
Kár, hogy nem százalékos erőre megy a dolog. Egyszer felemelnéd a 12kgs tárcsát; máris 20%-os giga fejlődést vésnének a neved mellé.


ne... :DDD
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Dec 24 2012 02:34pm
fel a fejjel rici!

Go Back To Magyar Topic List
Prev14134144154164171257Next
Add Reply New Topic New Poll