d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev14134144154164171141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Oct 4 2013 07:37am
The Originals 1 évad 1 rész :o
Vámpírnaplók 5.évad 1.rész!

Feel Good Man!
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Oct 4 2013 07:58am
Quote (Psyclon @ 4 Oct 2013 14:37)
The Originals 1 évad 1 rész :o
Vámpírnaplók 5.évad 1.rész!

Feel Good Man!


Originalst megvettem, de még nem néztem meg, azt sem tudom, hogy miről szól. Érdemes nekiállni?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 4 2013 08:02am
Quote (bbaallaaggee @ 4 Oct 2013 15:58)
Originalst megvettem, de még nem néztem meg, azt sem tudom, hogy miről szól. Érdemes nekiállni?


vámpírnaplók leágazása
vannak az eredeti vámpítok abban páran (4?) és róluk szól

vámpírnaplókban is azt nem bírtam hogy mindenki gecigonoszként jelenik meg aztán bff forever 3 résszel később -- ennek ellenére nézem, mert mert így is 100x jobb mint az a trágyafos Tru Blood
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 4 2013 08:02am
tényleg zseniális volt ez a Sherlock
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 4 2013 08:06am
Quote (Ghostmasterq @ 4 Oct 2013 15:02)
tényleg zseniális volt ez a Sherlock


kár hogy 100 éve késik a folytatás
pedig azt hallottam hogy lesz :(
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Oct 4 2013 08:10am
Nyehh, nn ilyen vámpíros fos
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Oct 4 2013 08:23am
Quote (Anarkin @ 4 Oct 2013 15:02)
vámpírnaplók leágazása
vannak az eredeti vámpítok abban páran (4?) és róluk szól

vámpírnaplókban is azt nem bírtam hogy mindenki gecigonoszként jelenik meg aztán bff forever 3 résszel később -- ennek ellenére nézem, mert mert így is 100x jobb mint az a trágyafos Tru Blood


én azt birom benne hogy néha vannak olyan lol most mivan részek. azaz nem is néha mert kuva fordulatos :D
Originals-ra meg kiváncsi vagyok nagyon. Remélem jo lesz. Habár a szinészek jók.

Az hogy gecigonosz meg ilyenek hát nem tom, az a vámpirlét kétoldalát mutatja vagy nem tudom. Igazából szerintem a legjobb a vámpiros filmek/sorozatok közül a TVD.

A Tb meg omfg ^^ de felbaszott anno a szukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a szinészi teljesitménye egyenlő a nullával. Azt a sorozatot az élteti hogy többet basznak benne mint egy ponrofilmben.

Quote (bbaallaaggee @ 4 Oct 2013 15:10)
Nyehh, nn ilyen vámpíros fos


Hidd el hiába vámpiros stb ennél jobb sorozatot személy szerint nem igazán láttam.
Első évad elég langyos de aztán pff csak pislog az ember hogy mivan :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 4 2013 08:26am
Quote (Psyclon @ 4 Oct 2013 15:23)
én azt birom benne hogy néha vannak olyan lol most mivan részek. azaz nem is néha mert kuva fordulatos :D
Originals-ra meg kiváncsi vagyok nagyon. Remélem jo lesz. Habár a szinészek jók.

Az hogy gecigonosz meg ilyenek hát nem tom, az a vámpirlét kétoldalát mutatja vagy nem tudom. Igazából szerintem a legjobb a vámpiros filmek/sorozatok közül a TVD.

A Tb meg omfg ^^ de felbaszott anno a szukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a szinészi teljesitménye egyenlő a nullával. Azt a sorozatot az élteti hogy többet basznak benne mint egy ponrofilmben.



Hidd el hiába vámpiros stb ennél jobb sorozatot személy szerint nem igazán láttam.
Első évad elég langyos de aztán pff csak pislog az ember hogy mivan :D


mintha barátnőmet olvasnám

leszopsz?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 4 2013 08:33am
Quote (Psyclon @ Oct 4 2013 02:23pm)
én azt birom benne hogy néha vannak olyan lol most mivan részek. azaz nem is néha mert kuva fordulatos :D
Originals-ra meg kiváncsi vagyok nagyon. Remélem jo lesz. Habár a szinészek jók.

Az hogy gecigonosz meg ilyenek hát nem tom, az a vámpirlét kétoldalát mutatja vagy nem tudom. Igazából szerintem a legjobb a vámpiros filmek/sorozatok közül a TVD.

A Tb meg omfg ^^ de felbaszott anno a szukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a szinészi teljesitménye egyenlő a nullával. Azt a sorozatot az élteti hogy többet basznak benne mint egy ponrofilmben.



Hidd el hiába vámpiros stb ennél jobb sorozatot személy szerint nem igazán láttam.
Első évad elég langyos de aztán pff csak pislog az ember hogy mivan :D


és egy ilyen ember ítélkezik felettem
breaking bad meg egy kalap szar mi
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 5 2013 07:17am
modern family

ezt nézem atm.

lightos sitcom, de legalább nincsenek benne erőltetett poénok meg idegesítő beleröhögés

This post was edited by Nerz8 on Oct 5 2013 07:17am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14134144154164171141Next
Add Reply New Topic New Poll