☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev
1
4137
4138
4139
4140
4141
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 728707
Replies: 50000
Track Topic
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#41381
Feb 25 2015 12:06pm
Quote (RRC @ 25 Feb 2015 19:38)
valami rosszat ehettem, mert másodjára fosok ma és nem is keveset...
ebola
bb rrc
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#41382
Feb 25 2015 12:08pm
Quote (sylke @ 25 Feb 2015 20:06)
ebola
bb rrc
Azt az USA fejlesztette ki a négerek ellen. Pont, mint az AIDS-et a buzik ellen.
TresholdOfUniverse
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold
:
2,496.00
#41383
Feb 25 2015 12:13pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 25 2015 07:08pm)
Azt az USA fejlesztette ki a négerek ellen. Pont, mint az AIDS-et a buzik ellen.
es rrc neger vagy buzi?
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#41384
Feb 25 2015 12:14pm
Quote (CyberPunk666 @ 25 Feb 2015 20:08)
Azt az USA fejlesztette ki a négerek ellen. Pont, mint az AIDS-et a buzik ellen.
vagy a chemtrailt a felébredt emberek ellen
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#41385
Feb 25 2015 12:32pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 25 Feb 2015 20:13)
es rrc neger vagy buzi?
Mindketto.
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#41386
Feb 25 2015 12:36pm
Quote (Baleee @ 25 Feb 2015 20:32)
Mindketto.
Gondolkoztam ezen a lehetőségen, de szerintem a négerek is és a buzik is letagadnák...
TresholdOfUniverse
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold
:
2,496.00
#41387
Feb 25 2015 12:36pm
Quote (Baleee @ Feb 25 2015 07:32pm)
Mindketto.
kazahksztanban eleg sok gyapjat termelnek(vagy uzbekisztanban? tudja a banat), kituno allaslehetoseg
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#41388
Feb 25 2015 04:51pm
Miért születtem ekkora parasztnak?
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#41389
Feb 25 2015 04:55pm
Quote (fahrii @ 25 Feb 2015 23:51)
Miért születtem ekkora parasztnak? :(
story pls
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#41390
Feb 25 2015 05:02pm
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Feb 2015 23:55)
story pls
25 év után úgy szólított le egy csajt, hogy odament és megfogta a mellét
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4137
4138
4139
4140
4141
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact