Quote (llllllllllll @ 25 Feb 2015 15:47)
valami értelmeset
én is szeretem a suitsot mégse leszek ügyvéd
nem tudom megfogalmazni nagyon hogy miert, de valahogy mindig is erdekelt, de amugyse tul valoszinu, hogy az leszek a vegen, ez csak ilyen "ha esetleg viktorék.." szoval annyira nem lenyeges
