d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1413541364137413841395001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 25 2015 08:25am
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Feb 2015 16:21)
>nekem lesz diplomám meg forródollárjaim


Ez majd legkorábban olyan másod-harmadéven dől el.
Ide is mindenki úgy jön, hogy neki lesz diplomája, aztán csak diákhitele lesz, de legalább állami félévei nem.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 25 2015 08:26am
Quote (Taszilo.^ @ 25 Feb 2015 15:24)
hogy megy az egyetem?

yy, dolgozni borzalmas


meglett az elozo felevem az osszes vizsgammal ha erre iranyul a kerdesed, az meg hogy ott hagyom mert szar es atmegyek mashova nem a nem vittem semmire kategoria :lol:
Quote (CyberPunk666 @ 25 Feb 2015 15:25)
Ez majd legkorábban olyan másod-harmadéven dől el.
Ide is mindenki úgy jön, hogy neki lesz diplomája, aztán csak diákhitele lesz, de legalább állami félévei nem.


jo azert mernoki mas egy kicsit mint jogra menni

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 25 2015 08:28am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 25 2015 08:29am
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Feb 2015 16:26)
meglett az elozo felevem az osszes vizsgammal ha erre iranyul a kerdesed, az meg hogy ott hagyom mert szar es atmegyek mashova nem a nem vittem semmire kategoria :lol:


Van olyan ismerősöm, aki ilyen mindent melózik (reptéren földi irányító, pincérkedik, rendezvényeket szervez stb) kint görögországban, ő tárgyalóképes angol, német görög nyeltudással rendelkezik és beszél valamennyire spanyolul.
2 év után otthagyta az építőmérnökit, aztán (régi rendszerben) 4 év után a közlekdésmérnökit (mindkettő bme), pedig normális jegyei voltak, nem kellett éveket ismételnie. Kibaszott jó esze van, csak mindig más érdekelte...

Szereti azt is amit most csinál, csak aztán kurvára elszaladnak az évek, ha mindig rájössz, hogy más tetszik.

Persze reméljük, hogy közben megtalálod, ami tényleg neked való.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 25 2015 08:32am
Quote (CyberPunk666 @ 25 Feb 2015 15:29)
Van olyan ismerősöm, aki ilyen mindent melózik (reptéren földi irányító, pincérkedik, rendezvényeket szervez stb) kint görögországban, ő tárgyalóképes angol, német görög nyeltudással rendelkezik és beszél valamennyire spanyolul.
2 év után otthagyta az építőmérnökit, aztán (régi rendszerben) 4 év után a közlekdésmérnökit (mindkettő bme), pedig normális jegyei voltak, nem kellett éveket ismételnie. Kibaszott jó esze van, csak mindig más érdekelte...

Szereti azt is amit most csinál, csak aztán kurvára elszaladnak az évek, ha mindig rájössz, hogy más tetszik.

Persze reméljük, hogy közben megtalálod, ami tényleg neked való.


jogon jol elleszek igazabol, csak azert nem mentem oda kapasbol, mert ugy volt, hogy batyam megy, meg nem igazan akartam komaromban maradni (de aztan vegulis nem is maradok, mert elkoltozok majd gyorbe) + erdekelt a kozgaz, de aztan csalodnom kellett a rencerben
Quote (Taszilo.^ @ 25 Feb 2015 15:32)
a kerdesem arra iranyult, hogy hogy megy az egyetem

http://img-9gag-ftw.9cache.com/photo/a6ybBWe_460sv.mp4

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 25 2015 08:34am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 25 2015 08:32am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 25 2015 03:26pm)
meglett az elozo felevem az osszes vizsgammal ha erre iranyul a kerdesed, az meg hogy ott hagyom mert szar es atmegyek mashova nem a nem vittem semmire kategoria :lol:


jo azert mernoki mas egy kicsit mint jogra menni


a kerdesem arra iranyult, hogy hogy megy az egyetem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 25 2015 08:32am
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Feb 2015 16:26)
jo azert mernoki mas egy kicsit mint jogra menni


De ez csak a szaros kandó.

Én mellette heti 15-20 órát tanítottam, képeztem magam a tananyagon felül és még így is volt ösztöndíjam.


Nem azért buknak ki mindenhonnan sokan, mert annyira nehéz, hanem azért mert nem érdekli őket, mert inkább neteznek, mert inkább játszanak a gépen, mert csak a diploma kell meg az állás, a sok felesleges szart nem akarják megtanulni stb...

Persze van aki azért megy el, mert totál buta, de a legtöbben a kitartás hiánya miatt, mert azt mondják, hogy "ez szar", más érdekel, ez mégsem olyan fun, mint hittem...
Aztán elszórakozza az egészet.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 25 2015 08:35am
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Feb 2015 16:32)
jogon jol elleszek igazabol, csak azert nem mentem oda kapasbol, mert ugy volt, hogy batyam megy, meg nem igazan akartam komaromban maradni (de aztan vegulis nem is maradok, mert elkoltozok majd gyorbe) + erdekelt a kozgaz, de aztan csalodnom kellett a rencerben


Kb szard le, hogy mit kell megtanulni hozzá. Nézd meg azt, hogy mit csinálnak, akik a szakmát űzik. Mi tölti ki a napjuk nagy részét amikor melóznak.

Ha az tetszik, amit egy közgazdász csinál (mondjuk kibaszott szerteágazó), akkor végig kell csinálni hozzá a sulit, és kibaszott sok olyan dolgot megtanulni, aminek semmi köze az egészhez.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 25 2015 08:38am
Quote (CyberPunk666 @ 25 Feb 2015 15:32)
De ez csak a szaros kandó.

Én mellette heti 15-20 órát tanítottam, képeztem magam a tananyagon felül és még így is volt ösztöndíjam.


Nem azért buknak ki mindenhonnan sokan, mert annyira nehéz, hanem azért mert nem érdekli őket, mert inkább neteznek, mert inkább játszanak a gépen, mert csak a diploma kell meg az állás, a sok felesleges szart nem akarják megtanulni stb...

Persze van aki azért megy el, mert totál buta, de a legtöbben a kitartás hiánya miatt, mert azt mondják, hogy "ez szar", más érdekel, ez mégsem olyan fun, mint hittem...
Aztán elszórakozza az egészet.


dunno, engem erdekel a jog es szivesen fogom tanulni. Ha esetleg a vegrehajtas mar nem lesz olyan gyumolcsozo biznisz akkor felcsapok ugyvednek, van is hova mennem ugyvedbojtarkodni. Mindig is fetisem volt az ugyvedkedes, mindig allo penisszel neztem amikor valami filmben valami zsenialisan alakitottak egy-egy ugyvedet. (battlestar galacticaban a romo lampkin pl eleg jo pelda erre, Mark Sheppard kurva jol alakitotta az ugyvedet :D) Ha meg jo lesz a vegrehajtas csinalom azt, az is eleg jo melo egy raklap alkalmazottal (szoval van kit iranyitani huheue)
Quote (CyberPunk666 @ 25 Feb 2015 15:35)
Kb szard le, hogy mit kell megtanulni hozzá. Nézd meg azt, hogy mit csinálnak, akik a szakmát űzik. Mi tölti ki a napjuk nagy részét amikor melóznak.

Ha az tetszik, amit egy közgazdász csinál (mondjuk kibaszott szerteágazó), akkor végig kell csinálni hozzá a sulit, és kibaszott sok olyan dolgot megtanulni, aminek semmi köze az egészhez.


Ezért hagytam ott a közgázt, mert kb konyvelo kepzo a bgf, az meg a faszom se akar lenni (meg még az egész tananyag is kb erre van kihegyezve), eleg uncsi
Kutatni erdekes lenne, de addig meg eléggé meh eljutni, ugy, hogy nem igazan erdekel ami odaig vezet (menedzser meg nem lesz valaki csak azert mert van egy diplomaja)

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 25 2015 08:42am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 25 2015 08:45am
Quote (Senee @ Feb 25 2015 02:16pm)
sok szaréletű
rossz belegondolni, hogy bármi köze is volt hozzájuk az embernek
(XD!)


kaptam nagyobb kólát meg krumplit ingyen
#kapcsoaltok
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 25 2015 08:46am
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Feb 2015 16:38)
mindig allo penisszel neztem amikor valami filmben valami zsenialisan alakitottak egy-egy ugyvedet.


Nem hangzik valami megfontolt érett döntésnek :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1413541364137413841395001Next
Closed New Topic New Poll