Quote (cowding @ 2 Oct 2020 12:48)
persze
meg van még kérdésem ha nem fárasztalak még eléggé :D
itt ennél hogy a rákba tudom őket szépen x y ra rakni? 200/175/150/125 átmérő 3 vastag körök és az istenért se rakja az origóra őket pontosan
also majd valahogy gyűrűket kéne belőle csinálni de az még a jövő zenéje
https://i.imgur.com/40QtUUe.pngEzek körök vagy micsodák?
/e
splineok

/e2
igazából ha a közepét meg fogod tudni fogni, akkor
Jelöld ki
írd be csak úgy, hogy _move
snappelj a közepére (f3-mal be tudok kapcsolgatni, az alsó sávban ki tudod válsztani melyik snapek legyenek aktívak)
Alulra a parancssorba pedig beírod 0,0 , ezután nyomsz egy entert
This post was edited by Ghostmasterq on Oct 2 2020 05:29am