Quote (fahrii @ Feb 23 2015 05:13pm)
Van a teremben egy gyönyörű csaj, iszonyatosan tetszik, tökéletes külsőleg.
Viszont pénzesek, volt pasija is gazdag volt.
Na már most én meg ilyen kibaszott nyomorultul csóró vagyok, olyan szinten nincs egy csajra pénzem hogy ahhoz is kuporgatnom kell h meghívjam egy kólára.
Szóval én úgy gondolkodom hogy egy ilyen nővel teljesen kizárt egy komolyabb kapcsolat.
Igazam van vagy ez egy faszság?
igazad van