d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1413041314132413341344765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Sep 30 2020 02:06am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 30 Sep 2020 08:29)
nezd meg a mostani ligat : crashek, nincs bent bossfight (majdnem 2hete megy a liga), szar az xp, loadtime kb mar annyira sok, mintha nem is SSDm lenne, fpst hagyjuk. es nezd meg mi tortenik konzolokon (leszarom, mert nem ott jatszom, de ahogy latszik ggg is, csak akkor megis mi a picsanak eroltetik?)


nekem jo az fpsem, gyorsan loadol, es egy kellemetlen crashnel tobbre nem emlekszek igy egy het hc kockulas utan

nem mondom hogy tokeletes a liga, de sok a felesleges siras
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 30 2020 03:01am
Quote (ecnebketto @ 30 Sep 2020 10:00)
szerintem teljesen más a két célcsoport, d4-t eladni akarják, nem az a cél, hogy a hardcore gamer réteg örüljön.


én is erre számítok, ezért fosok bele az egészbe

feltalálhatják bazdmeg a legjobb arpg dolgokat és belerakhatják a játékba, de az alap motiváció miatt egyszerűen nem lesz a d4 az a játék amit az emberek akarnak, hanem egy d3 klón ami azoknak az embereknek van akik heti 3 órát tudnak beleölni egy játékba
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 30 2020 03:02am
Quote (MarcusD @ 30 Sep 2020 11:01)
heti 3 órát tudnak beleölni egy játékba


normalis, keresokepes felnott embernel ez a normalis tbh, nem veletlenul ezt celozzak meg
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 30 2020 05:25am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 30 Sep 2020 11:02)
normalis, keresokepes felnott embernel ez a normalis tbh, nem veletlenul ezt celozzak meg


igen ezért lett a diablo 3 a legsikeresebb ARPG, mert azt a kazsuáloknak csinálták

ilyen szarok mint a path of exile meg D2 ahol napokig grindolhatsz és nem esik semmi jobb drop, senki nem játssza
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 30 2020 06:24am
Quote (MarcusD @ 30 Sep 2020 13:25)
igen ezért lett a diablo 3 a legsikeresebb ARPG, mert azt a kazsuáloknak csinálták

ilyen szarok mint a path of exile meg D2 ahol napokig grindolhatsz és nem esik semmi jobb drop, senki nem játssza


sale ugyileg valoszinuleg eleg sikeres,ha 1 csomo rekordot tartott.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 30 2020 06:40am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Sep 30 2020 02:24pm)
sale ugyileg valoszinuleg eleg sikeres,ha 1 csomo rekordot tartott.


meg kellett venni 25x hogy menjen az AH bot ami 2 ora alatt visszahozta az árát
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 30 2020 06:43am
Quote (cowding @ 30 Sep 2020 14:40)
meg kellett venni 25x hogy menjen az AH bot ami 2 ora alatt visszahozta az árát


igen, biztosan tobbmillio ember botolt elso nap.
ennyi erovel poeban is mki botol, kivetel 20 streamer
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 30 2020 07:11am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 30 Sep 2020 14:24)
sale ugyileg valoszinuleg eleg sikeres,ha 1 csomo rekordot tartott.


hát ja, blizz már nem játékokat csinál hanem pénzt. RIP
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 30 2020 07:55am
Quote (cowding @ Sep 29 2020 11:56am)
Mérnökök help
Hogy/milyen programmal tudok olyat, hogy az egész ivet csökkentem, viszont a kiálló pöckök mérete ugyan az marad
Mivel nem külön objectek a pöckök hanem a köriv vektorjai nem tudom szétbontani és ugy árméretezni, adott vektorok lockolását vagy ilyesmit meg nem találok egyáltalán (inkscape)
https://i.imgur.com/5FYfjN1.png


autocaddal rajzolnaka mernokok
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 30 2020 07:59am
Quote (jarabekg @ Sep 30 2020 03:55pm)
autocaddal rajzolnaka mernokok


van minden fajta cad is kérésre csak ahhoz meg kurvára nem értek, ha erre van benne izi megoldás akkor lmk
Go Back To Magyar Topic List
Prev1413041314132413341344765Next
Add Reply New Topic New Poll