Quote (bazdmegmarnemtudom @ 30 Sep 2020 08:29)
nezd meg a mostani ligat : crashek, nincs bent bossfight (majdnem 2hete megy a liga), szar az xp, loadtime kb mar annyira sok, mintha nem is SSDm lenne, fpst hagyjuk. es nezd meg mi tortenik konzolokon (leszarom, mert nem ott jatszom, de ahogy latszik ggg is, csak akkor megis mi a picsanak eroltetik?)
nekem jo az fpsem, gyorsan loadol, es egy kellemetlen crashnel tobbre nem emlekszek igy egy het hc kockulas utan
nem mondom hogy tokeletes a liga, de sok a felesleges siras