d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1412941304131413241335001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 23 2015 10:34am
Quote (fahrii @ Feb 23 2015 06:13pm)
Van a teremben egy gyönyörű csaj, iszonyatosan tetszik, tökéletes külsőleg.
Viszont pénzesek, volt pasija is gazdag volt.
Na már most én meg ilyen kibaszott nyomorultul csóró vagyok, olyan szinten nincs egy csajra pénzem hogy ahhoz is kuporgatnom kell h meghívjam egy kólára.
Szóval én úgy gondolkodom hogy egy ilyen nővel teljesen kizárt egy komolyabb kapcsolat.
Igazam van vagy ez egy faszság?

Jelenleg 5 felhasználó olvassa ezt a témát (1 vendég és 0 ismeretlen): Volvodka, Karan2_Returned, Ghostmasterq, fahrii

Komolyan érdekelne egy nő véleménye is.


Imádom hogy milyen kreativan tudsz kifogásokat kreálni egy-egy nőhöz
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 23 2015 10:49am
Quote (cowding @ Feb 23 2015 04:34pm)
Imádom hogy milyen kreativan tudsz kifogásokat kreálni egy-egy nőhöz


+ offos időkbe windows phoneokat vesz, faszomtudja proteineket, 100 ezres óra van a kezén és kuporgat a kólára

kicsi életem
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 23 2015 10:51am
Quote (rapiddani @ Feb 23 2015 05:49pm)
+ offos időkbe windows phoneokat vesz, faszomtudja proteineket, 100 ezres óra van a kezén és kuporgat a kólára

kicsi életem


Protein az olcsobb mint a hus.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 23 2015 10:52am
Quote (Karan2_Returned @ Feb 23 2015 04:51pm)
Protein az olcsobb mint a hus.


pláne ha 8kiló hús mellé veszed
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Feb 23 2015 11:10am
Quote (fahrii @ Feb 23 2015 04:13pm)
Van a teremben egy gyönyörű csaj, iszonyatosan tetszik, tökéletes külsőleg.
Viszont pénzesek, volt pasija is gazdag volt.
Na már most én meg ilyen kibaszott nyomorultul csóró vagyok, olyan szinten nincs egy csajra pénzem hogy ahhoz is kuporgatnom kell h meghívjam egy kólára.
Szóval én úgy gondolkodom hogy egy ilyen nővel teljesen kizárt egy komolyabb kapcsolat.
Igazam van vagy ez egy faszság?

Jelenleg 5 felhasználó olvassa ezt a témát (1 vendég és 0 ismeretlen): Volvodka, Karan2_Returned, Ghostmasterq, fahrii

Komolyan érdekelne egy nő véleménye is.


teljesen igazad van
az ilyen tiptop kurvák a pénzre gerjednek
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 23 2015 11:12am
Quote (fahrii @ 23 Feb 2015 17:13)
Van a teremben egy gyönyörű csaj, iszonyatosan tetszik, tökéletes külsőleg.
Viszont pénzesek, volt pasija is gazdag volt.
Na már most én meg ilyen kibaszott nyomorultul csóró vagyok, olyan szinten nincs egy csajra pénzem hogy ahhoz is kuporgatnom kell h meghívjam egy kólára.
Szóval én úgy gondolkodom hogy egy ilyen nővel teljesen kizárt egy komolyabb kapcsolat.
Igazam van vagy ez egy faszság?

Jelenleg 5 felhasználó olvassa ezt a témát (1 vendég és 0 ismeretlen): Volvodka, Karan2_Returned, Ghostmasterq, fahrii

Komolyan érdekelne egy nő véleménye is.



Faszsag nekem sokkal penzesebb baratnoin voltak es bar neha tenyleg kenyelmetlen, ha eleg intelligens tudja kezelni a szituaciot.
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Feb 23 2015 11:13am
Quote (fahrii @ Feb 23 2015 04:13pm)
Van a teremben egy gyönyörű csaj, iszonyatosan tetszik, tökéletes külsőleg.
Viszont pénzesek, volt pasija is gazdag volt.
Na már most én meg ilyen kibaszott nyomorultul csóró vagyok, olyan szinten nincs egy csajra pénzem hogy ahhoz is kuporgatnom kell h meghívjam egy kólára.
Szóval én úgy gondolkodom hogy egy ilyen nővel teljesen kizárt egy komolyabb kapcsolat.
Igazam van vagy ez egy faszság?

Jelenleg 5 felhasználó olvassa ezt a témát (1 vendég és 0 ismeretlen): Volvodka, Karan2_Returned, Ghostmasterq, fahrii

Komolyan érdekelne egy nő véleménye is.


nekem volt egy ilyen csajom, aki 100x gazdagabb volt és tip top
egyáltalán nem érzékeltette ezt és teljesen normális volt, simán be lehet próbálkozni
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 23 2015 11:17am
Quote (fahrii @ Feb 23 2015 05:13pm)
Van a teremben egy gyönyörű csaj, iszonyatosan tetszik, tökéletes külsőleg.
Viszont pénzesek, volt pasija is gazdag volt.
Na már most én meg ilyen kibaszott nyomorultul csóró vagyok, olyan szinten nincs egy csajra pénzem hogy ahhoz is kuporgatnom kell h meghívjam egy kólára.
Szóval én úgy gondolkodom hogy egy ilyen nővel teljesen kizárt egy komolyabb kapcsolat.
Igazam van vagy ez egy faszság?

Jelenleg 5 felhasználó olvassa ezt a témát (1 vendég és 0 ismeretlen): Volvodka, Karan2_Returned, Ghostmasterq, fahrii

Komolyan érdekelne egy nő véleménye is.


a fel deci kloroformra nincsen penzed, vagy az asora meg a zsakra?

This post was edited by TresholdOfUniverse on Feb 23 2015 11:17am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 23 2015 11:21am
Quote (josheide @ Feb 23 2015 06:12pm)
Faszsag nekem sokkal penzesebb baratnoin voltak es bar neha tenyleg kenyelmetlen, ha eleg intelligens tudja kezelni a szituaciot.


Nalad penzesebb ? Mi, sejk lanya vagy wat
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 23 2015 11:30am
Quote (rapiddani @ 23 Feb 2015 17:49)
+ offos időkbe windows phoneokat vesz, faszomtudja proteineket, 100 ezres óra van a kezén és kuporgat a kólára

kicsi életem


ezért nincs pénzem
: DDDDDDDDDDDd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1412941304131413241335001Next
Closed New Topic New Poll