d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1412413414415416532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 15 2018 03:11am
Quote (RRC @ 15 Jul 2018 11:05)




nem lehet, hogy masik topicot nezel?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 15 2018 03:13am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 15 Jul 2018 11:11)
https://i.imgur.com/CegQaBp.png

nem lehet, hogy masik topicot nezel?


Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 15 2018 03:58am
Quote (RRC @ Jul 15 2018 10:13am)


>emberek akiknek az alapertelmezett postszam/oldal 10

25 asszem a max
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 15 2018 04:02am
Quote (anyd @ 15 Jul 2018 11:58)
>emberek akiknek az alapertelmezett postszam/oldal 10

25 asszem a max


nekem mind1, progress akkor is zero
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 15 2018 04:09am
Quote (anyd @ 15 Jul 2018 11:58)
>emberek akiknek az alapertelmezett postszam/oldal 10

25 asszem a max


ez
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jul 15 2018 02:55pm
Ultra Europe 2.napján lemerült a telóm. Ott maradtam még egy afteren 8ig. Az apartman címére nem emlékeztem... csak arra h kocsival 15p. Vasárnap reggel találj usb-c töltőt.... Egy überes segített, elvitt egy plázához, pénzt sem fogadott el. (Imádom a horvátokat, nagyon jó fejek). Sétált.mögöttem egy nagyon szép fekete hajú lány. Megálltam az út közepén. Odajön hozzám, hogy segíthet-e. Az jó lenne... lemerült a telóm, benne az apartman címével. Addig vitt magával amig végül a még ki sem nyitott Telekomban beadta tölteni. 30p múlva visszajött és kihozta nekem, majd felhívta az überest, hogy hova jöjjön értem. Megölelgettem, elkértem a számát és mondtam neki, h elviszem vacsizni.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 15 2018 03:02pm
Tfw nálam alszik :banana:
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 15 2018 03:22pm
4 egész jó csaj fel akart szedni + haveromat a tegnapi buliban de mondtuk h van gfünk :(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 15 2018 03:49pm
Quote (cowding @ 15 Jul 2018 23:22)
4 egész jó csaj fel akart szedni + haveromat a tegnapi buliban de mondtuk h van gfünk :(


théta
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jul 15 2018 04:24pm
Quote (cowding @ Jul 15 2018 11:22pm)
4 egész jó csaj fel akart szedni + haveromat a tegnapi buliban de mondtuk h van gfünk :(


thx
Go Back To Magyar Topic List
Prev1412413414415416532Next
Add Reply New Topic New Poll