d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1412641274128412941305001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 20 2015 02:34pm
Quote (fahrii @ 20 Feb 2015 22:32)
szóval nem intenzív mozgás az edzés
mi a faszért kell megszakértened valamit amiről fingod sincs


O az uj bali+cp.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 20 2015 02:34pm
Quote (fahrii @ Feb 20 2015 09:32pm)
szóval nem intenzív mozgás az edzés
mi a faszért kell megszakértened valamit amiről fingod sincs


nem jol fogalmaztam, a lenyeg az lett volna, hogy nem monoton mozgas, hanem sport ami az agyadat is hasznalja
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 20 2015 04:12pm
Quote (jarabekg @ Feb 20 2015 09:29pm)
mert az emberek nem ernek ra heti haromszor idopontra menni edzesre, hanem flexibilisen illesztik be a napjukba
VAGY
eg eletkben nem sportoltak rendesen, ne tdak imt szeretnenek csinalni, ez meg egyszeru, es nem igenyel mozgaskulturat
VAGY
csak a kinezet motivalja oket, nem az orom amit intenziv mozgas okozhat


nem csak csoportos sportok leteznek

ez a kondizasra is igaz

ez igaz de irrelevans, nemcsak kondizassal lehet jol kinezni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 21 2015 01:52am
Quote (fahrii @ 20 Feb 2015 22:32)
szóval nem intenzív mozgás az edzés
mi a faszért kell megszakértened valamit amiről fingod sincs


Én mozogni akarok (stressz ellen és egészség miatt)
Jól akarok kinézni (nem akarok full kigyúrt lenni,csak sportos alkatot, régen nem csináltam semmit és kockás volt a hasam....)
Nem szeretem a csapat sportokat, főleg mert béna vagyok bennük.
Totál rugalmas időbeosztás kell.

Szóval ezért lenne jó a gyúrás.
Csak kéne valaki, aki megmutatja meg csinál valami tervet. Vagyis azt még szednék le, de megmutatja, hogy szabályos...
Nem szokott lenni az ilyen helyeken olyan, aki ezzel foglalkozik, hogy megtanítja az újakat? Kétlem, hogy mindenki a netről tanulja majd elmegy a konditerembe.

Vagy az ilyen az kurvadrága?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 21 2015 01:55am
Quote (CyberPunk666 @ 21 Feb 2015 08:52)
Én mozogni akarok (stressz ellen és egészség miatt)
Jól akarok kinézni (nem akarok full kigyúrt lenni,csak sportos alkatot, régen nem csináltam semmit és kockás volt a hasam....)
Nem szeretem a csapat sportokat, főleg mert béna vagyok bennük.
Totál rugalmas időbeosztás kell.

Szóval ezért lenne jó a gyúrás.
Csak kéne valaki, aki megmutatja meg csinál valami tervet. Vagyis azt még szednék le, de megmutatja, hogy szabályos...
Nem szokott lenni az ilyen helyeken olyan, aki ezzel foglalkozik, hogy megtanítja az újakat? Kétlem, hogy mindenki a netről tanulja majd elmegy a konditerembe.

Vagy az ilyen az kurvadrága?


elmehetsz egy személyi edzőhöz igen, nem tudom mennyibe kerülnek RRCt kérdezd
de ott a sárga kapszula ingyen, benne van minden ami egy kezdőnek kellhet
a gyakorlatok helyes kivitelezését pedig megtalálod a body.builder.hu -n
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 21 2015 01:56am
Quote (fahrii @ 21 Feb 2015 09:55)
elmehetsz egy személyi edzőhöz igen, nem tudom mennyibe kerülnek RRCt kérdezd
de ott a sárga kapszula ingyen, benne van minden ami egy kezdőnek kellhet
a gyakorlatok helyes kivitelezését pedig megtalálod a body.builder.hu -n


Ez ugye nem valami szer? Mert az NN, én naturálban gondolkozom.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 21 2015 02:04am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 21 2015 08:56am)
Ez ugye nem valami szer? Mert az NN, én naturálban gondolkozom.


Konyv
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 21 2015 02:06am
Quote (anyd @ 21 Feb 2015 10:04)
Konyv


Te tényleg megnősültél vagy ubinak lázálmai vannak?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 21 2015 02:07am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 21 2015 09:06am)
Te tényleg megnősültél vagy ubinak lázálmai vannak?


Mostmar ertem az asztal masik oldalarol a nagy neveteseket
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 21 2015 02:13am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 21 2015 08:52am)
Én mozogni akarok (stressz ellen és egészség miatt)
Jól akarok kinézni (nem akarok full kigyúrt lenni,csak sportos alkatot, régen nem csináltam semmit és kockás volt a hasam....)
Nem szeretem a csapat sportokat, főleg mert béna vagyok bennük.
Totál rugalmas időbeosztás kell.

Szóval ezért lenne jó a gyúrás.
Csak kéne valaki, aki megmutatja meg csinál valami tervet. Vagyis azt még szednék le, de megmutatja, hogy szabályos...
Nem szokott lenni az ilyen helyeken olyan, aki ezzel foglalkozik, hogy megtanítja az újakat? Kétlem, hogy mindenki a netről tanulja majd elmegy a konditerembe.

Vagy az ilyen az kurvadrága?


sok helyen van teremedzo, akitol lehet ilyen dolgokat kerdezni - de ezek jellegzetesen nem a proli termek

a szemelyi edzo elegge draga, de ha tenyleg ert hozza akkor megeri mert tenyleg testreszabott es jo lesz az amit atad neked

Go Back To Magyar Topic List
Prev1412641274128412941305001Next
Closed New Topic New Poll