Quote (fahrii @ 20 Feb 2015 22:32)
szóval nem intenzív mozgás az edzés
mi a faszért kell megszakértened valamit amiről fingod sincs
Én mozogni akarok (stressz ellen és egészség miatt)
Jól akarok kinézni (nem akarok full kigyúrt lenni,csak sportos alkatot, régen nem csináltam semmit és kockás volt a hasam....)
Nem szeretem a csapat sportokat, főleg mert béna vagyok bennük.
Totál rugalmas időbeosztás kell.
Szóval ezért lenne jó a gyúrás.
Csak kéne valaki, aki megmutatja meg csinál valami tervet. Vagyis azt még szednék le, de megmutatja, hogy szabályos...
Nem szokott lenni az ilyen helyeken olyan, aki ezzel foglalkozik, hogy megtanítja az újakat? Kétlem, hogy mindenki a netről tanulja majd elmegy a konditerembe.
Vagy az ilyen az kurvadrága?