Quote (llllllllllll @ 20 Feb 2015 15:58)
nem is értem miért írtam bármit is a postodra
Vismajor írásai mindig tele vannak elütéssel.
Ha esetleg úgy tűnik, hogy nincs, akkor csak pont úgy nyomott félre, hogy értelmesnek látszik, de tuti nem azt akarta :D.