d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1412241234124412541265001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 20 2015 07:58am
Quote (llllllllllll @ Feb 20 2015 02:56pm)
igen
sőt múltkor meg is találtam a térképet amin a dugókat jelzi a belvárosban


igazából csak elírtam ésa második útvonal b-c akart lenni, tehát nem visszaút
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 20 2015 07:58am
Quote (Vismajor @ Feb 20 2015 01:58pm)
igazából csak elírtam ésa második útvonal b-c akart lenni, tehát nem visszaút


nem is értem miért írtam bármit is a postodra
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Feb 20 2015 08:05am
Quote (Vismajor @ 20 Feb 2015 15:58)
igazából csak elírtam ésa második útvonal b-c akart lenni, tehát nem visszaút


??
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 20 2015 08:05am
Quote (llllllllllll @ 20 Feb 2015 15:58)
nem is értem miért írtam bármit is a postodra


Vismajor írásai mindig tele vannak elütéssel.
Ha esetleg úgy tűnik, hogy nincs, akkor csak pont úgy nyomott félre, hogy értelmesnek látszik, de tuti nem azt akarta :D.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 20 2015 08:09am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 20 2015 02:05pm)
Vismajor írásai mindig tele vannak elütéssel.
Ha esetleg úgy tűnik, hogy nincs, akkor csak pont úgy nyomott félre, hogy értelmesnek látszik, de tuti nem azt akarta :D.


nyilván, mivel az a és c karaktert olyan könnyű elgépelni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 20 2015 08:26am
Quote (llllllllllll @ 20 Feb 2015 16:09)
nyilván, mivel az a és c karaktert olyan könnyű elgépelni


Vismajor
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 20 2015 09:54am
tfw elkezdek szolizni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 20 2015 10:00am
Quote (fahrii @ Feb 20 2015 03:54pm)
tfw elkezdek szolizni

#nohomo
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 20 2015 10:01am
kurvára fáj a fejem

lehet attól, hogy naponta 10 fokokat változik az idő
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 20 2015 10:02am
Quote (RRC @ 20 Feb 2015 18:01)
kurvára fáj a fejem

lehet attól, hogy naponta 10 fokokat változik az idő


Szuperec.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1412241234124412541265001Next
Closed New Topic New Poll