Quote (jarabekg @ Sep 3 2020 11:31pm)
idk, nekem kb akarmelyik ajszteja jobban csuszik, mint akarmi mas
mar eleg cukros, hogy oromet okozzon, de nem tul cukros, hogy megerezze az ember testye? ki tudja
Nekunk mindig van itthon 100% gyümölcslé, reggel azt szoktam.
Amugy van 5-6 fele szorp is, hutoben hutott vizzel keverve nyomom kaja mellé/iszogatni.
Vizet nem iszom egyaltalan csak ha edzek v barmi es nagyon szomjas vagyok