d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1412141224123412441254765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Sep 3 2020 05:08pm
en nehany eve a rendes teakra szoktam ra, amikor hazajovok minden nap bekeszitek fel fel litert ketfajtabol ami hidegen is jo

tobbnyire zold teat meg valamilyen gyumolcsoset vagy gyombert
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 4 2020 01:18am
kijött a Diabotical B-) B-) B-) B-)
4 éve money well spent
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 4 2020 01:20am
Quote (bamboo @ Sep 4 2020 12:23am)
en kizarolag cukros uditokon elek
apenta+marka elsosorban
neha vmilyen szorp, de magaban vizet nem iszom



Ezt azert probalom kibacelni, van egy vizszuros kancsom amibe belefer 3 liter viz az van a hutobe, kajahoz/cigihez uditot iszom mashoz vizet
Kb heti 2-3 masfel literes lipton/nestea megy le, a tobbi viz meg kv amit iszom
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 4 2020 01:36am
Csak vizet meg kavet iszok.

Neha csinalok kezmüves energiaitalt mentaval es uborkaval.

This post was edited by Karan2_Returned on Sep 4 2020 01:37am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 4 2020 01:46am
Quote (jarabekg @ Sep 3 2020 11:31pm)
idk, nekem kb akarmelyik ajszteja jobban csuszik, mint akarmi mas

mar eleg cukros, hogy oromet okozzon, de nem tul cukros, hogy megerezze az ember testye? ki tudja


Nekunk mindig van itthon 100% gyümölcslé, reggel azt szoktam.

Amugy van 5-6 fele szorp is, hutoben hutott vizzel keverve nyomom kaja mellé/iszogatni.

Vizet nem iszom egyaltalan csak ha edzek v barmi es nagyon szomjas vagyok
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 4 2020 01:53am
en csak a svajci csorgedezo patak vizet iszom
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 4 2020 01:54am
szénsavas ásványvíz > minden más
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 4 2020 02:39am
szensav mentes asvanyviz + kave >
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 4 2020 02:48am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 4 2020 10:39am)
szensav mentes asvanyviz + kave >


patrícius ízlés
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Sep 4 2020 02:51am
Quote (Karan2_Returned @ 4 Sep 2020 10:48)
patrícius ízlés


en 5 bubisat szoktam tolni, felig toltom a poharat mentessel es felig bubissal

remelem ezzel legalabb egy ekvitusnak elmegyek

Go Back To Magyar Topic List
Prev1412141224123412441254765Next
Add Reply New Topic New Poll