d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1412141224123412441255001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 20 2015 06:09am
Quote (llllllllllll @ 20 Feb 2015 12:38)
szarul vagyok, úgyhogy nem mentem be
majd jövőhéten


Oh, pedig már gumit is vettem...
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Feb 20 2015 06:10am
Quote (jarabekg @ Feb 20 2015 01:15pm)
pakoltam mosógépet mosogatógépet, készül a kaja a sütőben
>feels so házias men


Túl sok gép, ez így nem elég kézműves.

Remélem a húst legalább te nyilaztad kint a határban.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 20 2015 06:17am
Quote (jarabekg @ 20 Feb 2015 13:42)
felesegednek jol eshet hogy az anyjaval meg csak egy orszagban sem akarsz elni


Egy bolygón se, de ez még nem megoldható.
Btw az anyja eléggé kibírhatatlan, én leszarnám a hülyeségeit, de ő nem bírja ki, hogy ne baszogasson másokat.

Sokkal nyugodtabban élünk mióta elhúzott. Az asszony szereti az anyját, de ő is jobban érzi magát azóta.

Az a nő egy primitív irányításmániás bunkó, de ezt szorgalmasan csinálja.
Amiben nem értünk egyet az az, hogy szerintem alkoholista, de az asszony ezért haragszik, szerinte csak kicsit sokat isznak. (mondjuk nem tudom mi a különbség, biztos szebben hangzik)


Szóval mindenkinek jobb így 2000 km távolságra.
De biztos erre is van valami jó odaszolásod.

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 20 2015 06:19am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 20 2015 07:22am
Quote (ZaturekManfred @ Feb 20 2015 01:10pm)
Túl sok gép, ez így nem elég kézműves.

Remélem a húst legalább te nyilaztad kint a határban.


:DDDDD
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 20 2015 07:41am
imádok romániában útvonal tervet készíteni
a-b 150 km, várható idő, 2 óra
ez ok
b-a 230 km, várható utazási idó, 6,5 óra
okj
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 20 2015 07:54am
Quote (Vismajor @ Feb 20 2015 01:41pm)
imádok romániában útvonal tervet készíteni
a-b 150 km, várható idő, 2 óra
ez ok
b-a 230 km, várható utazási idó, 6,5 óra
okj


nem akarlak felkavarni, de egy útnak általában két iránya van
ha az egyik bedugul, akkor abban az irányba lassan fog menni a közlekedés, de a másik irányt ez nem kifejezetten érinti
nem vagyok benne biztos, mert nincs jogosítványom, de ilyesmiket beszélnek a népek
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 20 2015 07:55am
Quote (llllllllllll @ 20 Feb 2015 14:54)
nem akarlak felkavarni, de egy útnak általában két iránya van
ha az egyik bedugul, akkor abban az irányba lassan fog menni a közlekedés, de a másik irányt ez nem kifejezetten érinti
nem vagyok benne biztos, mert nincs jogosítványom, de ilyesmiket beszélnek a népek


ezt a gugel valóban belekalkulálná a dologba?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 20 2015 07:56am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 20 2015 01:55pm)
ezt a gugel valóban belekalkulálná a dologba?


igen
sőt múltkor meg is találtam a térképet amin a dugókat jelzi a belvárosban
Go Back To Magyar Topic List
Prev1412141224123412441255001Next
Closed New Topic New Poll