Quote (jarabekg @ 20 Feb 2015 13:42)
felesegednek jol eshet hogy az anyjaval meg csak egy orszagban sem akarsz elni
Egy bolygón se, de ez még nem megoldható.
Btw az anyja eléggé kibírhatatlan, én leszarnám a hülyeségeit, de ő nem bírja ki, hogy ne baszogasson másokat.
Sokkal nyugodtabban élünk mióta elhúzott. Az asszony szereti az anyját, de ő is jobban érzi magát azóta.
Az a nő egy primitív irányításmániás bunkó, de ezt szorgalmasan csinálja.
Amiben nem értünk egyet az az, hogy szerintem alkoholista, de az asszony ezért haragszik, szerinte csak kicsit sokat isznak. (mondjuk nem tudom mi a különbség, biztos szebben hangzik)
Szóval mindenkinek jobb így 2000 km távolságra.
De biztos erre is van valami jó odaszolásod.
This post was edited by CyberPunk666 on Feb 20 2015 06:19am