d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1412041214122412341244765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 2 2020 07:21pm
http://prntscr.com/uakbi9
Nty
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 2 2020 11:24pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Sep 2 2020 11:12am)


sigem
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Sep 3 2020 03:27pm
miert csuszik jobban a citromos tea mint a viz
vagy mint barmelyik masik cukros udito
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 3 2020 03:31pm
Quote (XxX_matthewkukaca_XxX @ Sep 3 2020 11:27pm)
miert csuszik jobban a citromos tea mint a viz
vagy mint barmelyik masik cukros udito


idk, nekem kb akarmelyik ajszteja jobban csuszik, mint akarmi mas

mar eleg cukros, hogy oromet okozzon, de nem tul cukros, hogy megerezze az ember testye? ki tudja
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 3 2020 03:41pm
Quote (jarabekg @ Sep 3 2020 11:31pm)
idk, nekem kb akarmelyik ajszteja jobban csuszik, mint akarmi mas

mar eleg cukros, hogy oromet okozzon, de nem tul cukros, hogy megerezze az ember testye? ki tudja


++ evek ota kb az egyetlen dolog amit a viz mellet iszom
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Sep 3 2020 04:00pm
Utolsó hsz.: Jun 15 2017

hi! mizu srácok
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Sep 3 2020 04:23pm
Quote (cowding @ Sep 3 2020 11:41pm)
++ evek ota kb az egyetlen dolog amit a viz mellet iszom


en kizarolag cukros uditokon elek
apenta+marka elsosorban
neha vmilyen szorp, de magaban vizet nem iszom

This post was edited by bamboo on Sep 3 2020 04:23pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 3 2020 04:34pm
Quote (bamboo @ 3 Sep 2020 23:23)
en kizarolag cukros uditokon elek
apenta+marka elsosorban
neha vmilyen szorp, de magaban vizet nem iszom


Nekem forditva, szinte csak viz, de néhány havonta vágyok egy korty édes szarra.

Ja meg narancslevet iszok rendszeresen.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 3 2020 04:35pm
Quote (Anamy @ 3 Sep 2020 23:00)
Utolsó hsz.: Jun 15 2017

hi! mizu srácok


Mindenki single playerben tolja a D2-t

Veled?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1412041214122412341244765Next
Add Reply New Topic New Poll