Quote (Senee @ 20 Feb 2015 11:17)
kiment az anyósa, úgyhogy norvégia már tönkrement
This.
Nem fogok addig oda költözni, amíg ott lakik vagy el nem temettük.
Ez amúgy teljesen komoly, egyébként jövőre mennénk is már oda, nem várnék tovább.
This post was edited by CyberPunk666 on Feb 20 2015 03:38am