d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1412041214122412341245001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 20 2015 03:17am
Quote (TresholdOfUniverse @ Feb 20 2015 09:16am)
Azt hittem te mar eligerkeztel a norveg olajnak.


kiment az anyósa, úgyhogy norvégia már tönkrement
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Feb 20 2015 03:36am
Quote (Karan2_Returned @ Feb 20 2015 08:25am)
Ez kb az egyetlen kaja amit jol tud fözni anyam.


cooking skills lvl 99 required

This post was edited by Atranaxia on Feb 20 2015 03:36am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 20 2015 03:37am
Quote (Senee @ 20 Feb 2015 11:17)
kiment az anyósa, úgyhogy norvégia már tönkrement


This.

Nem fogok addig oda költözni, amíg ott lakik vagy el nem temettük.

Ez amúgy teljesen komoly, egyébként jövőre mennénk is már oda, nem várnék tovább.

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 20 2015 03:38am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 20 2015 04:04am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 20 2015 10:37am)
This.

Nem fogok addig oda költözni, amíg ott lakik vagy el nem temettük.

Ez amúgy teljesen komoly, egyébként jövőre mennénk is már oda, nem várnék tovább.


Gyere Svajcba, programozashoz eleg az angol, cisconal peldaul degeszre tudnad magad keresni.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 20 2015 04:38am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 20 2015 09:37am)
This.

Nem fogok addig oda költözni, amíg ott lakik vagy el nem temettük.

Ez amúgy teljesen komoly, egyébként jövőre mennénk is már oda, nem várnék tovább.


szarul vagyok, úgyhogy nem mentem be
majd jövőhéten
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 20 2015 05:15am
pakoltam mosógépet mosogatógépet, készül a kaja a sütőben
>feels so házias men
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 20 2015 05:21am
Quote (Karan2_Returned @ 20 Feb 2015 12:04)
Gyere Svajcba, programozashoz eleg az angol, cisconal peldaul degeszre tudnad magad keresni.


Gondolkozom rajta, hogy az Ericssonhoz menjek, akkor még releváns tapasztalatom is lenne.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 20 2015 05:28am
Quote (CyberPunk666 @ 20 Feb 2015 10:37)
This.

Nem fogok addig oda költözni, amíg ott lakik vagy el nem temettük.

Ez amúgy teljesen komoly, egyébként jövőre mennénk is már oda, nem várnék tovább.


norvegia azert eleg nagy, nem megoldhato, hogy ne a szomszedba koltozz esetleg?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 20 2015 05:42am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 20 2015 10:37am)
This.

Nem fogok addig oda költözni, amíg ott lakik vagy el nem temettük.

Ez amúgy teljesen komoly, egyébként jövőre mennénk is már oda, nem várnék tovább.


felesegednek jol eshet hogy az anyjaval meg csak egy orszagban sem akarsz elni
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 20 2015 05:52am
Quote (jarabekg @ Feb 20 2015 11:42am)
felesegednek jol eshet hogy az anyjaval meg csak egy orszagban sem akarsz elni


tudhatod mi esik jól a feleségének, elvégre is már talán 1éve is van barátnőd aki 1évre kiment külföldre
Go Back To Magyar Topic List
Prev1412041214122412341245001Next
Closed New Topic New Poll