d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1411941204121412241234765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 31 2020 07:14am


30 nap tiltás azért a hozzászólásért.

Teljesen átment retardba a Facebook.

A csávó postja, amire reagáltam kb ilyesmi volt:

EZAZ SIVALKODJATOK CSAK ELLENZÉKI KUTYÁK
IMÁDOM NÉZNI AHOGY SÍRTOK
+ kb 30 darab sírva röhögős smiley.

This post was edited by -joey- on Aug 31 2020 07:15am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 31 2020 07:36am
Quote (-joey- @ 31 Aug 2020 15:14)
https://i.imgur.com/Sa2GCjU.png

30 nap tiltás azért a hozzászólásért.

Teljesen átment retardba a Facebook.

A csávó postja, amire reagáltam kb ilyesmi volt:

EZAZ SIVALKODJATOK CSAK ELLENZÉKI KUTYÁK
IMÁDOM NÉZNI AHOGY SÍRTOK
+ kb 30 darab sírva röhögős smiley.


tiszta jsp
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 31 2020 09:34am
Quote (-joey- @ 31 Aug 2020 14:14)
https://i.imgur.com/Sa2GCjU.png

30 nap tiltás azért a hozzászólásért.

Teljesen átment retardba a Facebook.

A csávó postja, amire reagáltam kb ilyesmi volt:

EZAZ SIVALKODJATOK CSAK ELLENZÉKI KUTYÁK
IMÁDOM NÉZNI AHOGY SÍRTOK
+ kb 30 darab sírva röhögős smiley.


Nekem már egy sima megosztásért is jutott 30 napos ban
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 31 2020 01:25pm
Quote (josheide @ Aug 31 2020 05:34pm)
Nekem már egy sima megosztásért is jutott 30 napos ban


Én még sose kaptam fbookon bant vmit rosszul csinálok :o
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Aug 31 2020 01:25pm
Quote (Vismajor @ Aug 31 2020 09:25pm)
Én még sose kaptam fbookon bant vmit rosszul csinálok :o


:o :o
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Sep 1 2020 04:29am
Quote (-joey- @ 31 Aug 2020 15:14)
https://i.imgur.com/Sa2GCjU.png

30 nap tiltás azért a hozzászólásért.

Teljesen átment retardba a Facebook.

A csávó postja, amire reagáltam kb ilyesmi volt:

EZAZ SIVALKODJATOK CSAK ELLENZÉKI KUTYÁK
IMÁDOM NÉZNI AHOGY SÍRTOK
+ kb 30 darab sírva röhögős smiley.



én tavaly beleestem a Facebook szanalasba a profilom is eltűnt mások szamara. Kb 3-4 hét után jó lett de instagramra azota se enged fel
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 1 2020 05:38am
Quote (Vismajor @ Aug 31 2020 09:25pm)
Én még sose kaptam fbookon bant vmit rosszul csinálok :o


Elvileg arra ugranak ha kritizalod Orbant.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 1 2020 08:42am


This post was edited by NerfHydraDPS on Sep 1 2020 08:42am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 1 2020 08:49am
Quote (NerfHydraDPS @ 1 Sep 2020 16:42)
https://www.youtube.com/watch?v=0pHR5GMoFyA


10/10
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 1 2020 09:46am
Quote (Karan2_Returned @ 1 Sep 2020 13:38)
Elvileg arra ugranak ha kritizalod Orbant.


azert ez nem kicsit szanalmas a fidesztol.
nesze neked szolasszabadsag
Go Back To Magyar Topic List
Prev1411941204121412241234765Next
Add Reply New Topic New Poll