
30 nap tiltás azért a hozzászólásért.
Teljesen átment retardba a Facebook.
A csávó postja, amire reagáltam kb ilyesmi volt:
EZAZ SIVALKODJATOK CSAK ELLENZÉKI KUTYÁK
IMÁDOM NÉZNI AHOGY SÍRTOK
+ kb 30 darab sírva röhögős smiley.
This post was edited by -joey- on Aug 31 2020 07:15am