d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1411941204121412241235001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 19 2015 04:29pm
Quote (Karan2_Returned @ Feb 19 2015 10:27pm)
De nem tudom hogy jutott eszükbe a kinaiaknak egy ilyen idiota irasrendszer. Van 50000 jel, mindnek több jelentese/kiejtese, es legtöbbjük teljesen mas jelent ha egy masik jel mellett all. Es soknak van különbözö nyomtatott meg több irott formaja is, hogy meg csak veletlenül se tudjak kezirott jeleket elolvasni.


de koreai azért jóval egyszerűbb és logikusabb :D
munkatársam kínaiul tanul ... hát ... szenved vele
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 19 2015 04:36pm
Quote (llllllllllll @ Feb 19 2015 11:29pm)
de koreai azért jóval egyszerűbb és logikusabb :D
munkatársam kínaiul tanul ... hát ... szenved vele


En mindig ugy allok hozza nyelvtanulashoz, hogy magyarul is megtanultam 1 eves koromban, akkor igy felnött fejjel illene akarmilyen nyelvet gyorsan elsajatitani.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 19 2015 06:11pm
Quote (Karan2_Returned @ Feb 19 2015 11:36pm)
En mindig ugy allok hozza nyelvtanulashoz, hogy magyarul is megtanultam 1 eves koromban, akkor igy felnött fejjel illene akarmilyen nyelvet gyorsan elsajatitani.


én meg úgy vagyok vele, hamár a BME-re járok akkor minek, úgy is milliárdos leszek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 20 2015 01:14am
Quote (jarabekg @ Feb 20 2015 12:11am)
én meg úgy vagyok vele, hamár a BME-re járok akkor minek, úgy is milliárdos leszek


holnap már én is
yeah

végtelen szabadság
senki nem pofázza meg többé mikor mit csináljak vagy mit ne
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Feb 20 2015 01:22am
tfw nem tudom eldönteni, hogy pizzát egyek ebédre, vagy kelkáposzta főzeléket
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 20 2015 01:26am
Quote (Atranaxia @ Feb 20 2015 07:22am)
tfw nem tudom eldönteni, hogy pizzát egyek ebédre, vagy kelkáposzta főzeléket


lol tegnap én is pulutykát ettem
fasírttal

elég jó
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 20 2015 02:06am
Quote (Senee @ Feb 20 2015 08:26am)
lol tegnap én is pulutykát ettem
fasírttal

elég jó


En borsofözeleket fasirttal.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 20 2015 02:21am
Quote (Karan2_Returned @ Feb 20 2015 08:06am)
En borsofözeleket fasirttal.


ah jó kis fehérborsófőzeléket is hogy szeretem<3
findzsi
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 20 2015 02:25am
Quote (Senee @ Feb 20 2015 09:21am)
ah jó kis fehérborsófőzeléket is hogy szeretem<3
findzsi


Ez kb az egyetlen kaja amit jol tud fözni anyam.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 20 2015 03:16am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 19 2015 10:41pm)
Utálom a német nyelvet.

Semmiképpen sem bankban képzelem el a jövőt. Nekem kell, hogy legyen fizika a feladatban. :D



Lehet róla szó. Halmos?


Azt hittem te mar eligerkeztel a norveg olajnak.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1411941204121412241235001Next
Closed New Topic New Poll