Quote (Karan2_Returned @ Jul 15 2018 03:11am)
Egy 30 eves lengyel csajjal utaztam feluton hazaig hajnali 2 ota, elkertem a vegen a szamat, de nem adta meg :wacko:
Ha vonaton utaztál, akkor természetesen én vagyok a hibás.
Én voltam azon a járaton a kaller és éppen csöveseket kerestem, akiket lehugyozhatok.
Kösz vasutas.
Nincs mit.
Avám sigem fasszal iphone razer BME mérnökök
This post was edited by -joey- on Jul 14 2018 11:54pm