Quote (rapiddani @ 17 May 2012 13:08)
mellesleg mérnökin ilyen jegyeid vannak hogy csak ötös meg négyes, eléggé furcsa nekem amikor akármilyen pannon meg ilyen csicska egyetemen kettessel vergödik mindenki.
a maradék azért nem lesz ilyen jó... de a matek, prog, digit mind olyan tárgyak amiket nagyon szeretek és sok kreditet érnek. Meg nekem rengeteg időm felszabadult azzal, hogy a progot gyakorlatilag elő sem kellett vennem (amúgy 90% feletti a bukási arány a pótok után is, belőle.)
matekból sem mindenki ötös, sőt elég kevesen.
a villannyal meg eletroval szívok, hogy meglegyen.
Quote (ecneB @ 17 May 2012 13:10)
szorgalmas CP, nincs ezzel semmi baj. jelly is vagyok!
meg this, ebben a félévben egyetlen zhra sem mentem el alapos készülés nélkül! Nem ritkán éjjel kettőkor még a másnapra kellő jegyzőkönyveket csináltam.. aránylik a befektetett munkával az eredményem.
inb4 bmen ez TALÁN kettes lenne. tudom, de leszarom.
This post was edited by CyberPunk666 on May 17 2012 06:14am