d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev14114124134144155001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 17 2012 06:12am
Quote (rapiddani @ 17 May 2012 13:08)
mellesleg mérnökin ilyen jegyeid vannak hogy csak ötös meg négyes, eléggé furcsa nekem amikor akármilyen pannon meg ilyen csicska egyetemen kettessel vergödik mindenki.


a maradék azért nem lesz ilyen jó... de a matek, prog, digit mind olyan tárgyak amiket nagyon szeretek és sok kreditet érnek. Meg nekem rengeteg időm felszabadult azzal, hogy a progot gyakorlatilag elő sem kellett vennem (amúgy 90% feletti a bukási arány a pótok után is, belőle.)
matekból sem mindenki ötös, sőt elég kevesen.

a villannyal meg eletroval szívok, hogy meglegyen.



Quote (ecneB @ 17 May 2012 13:10)
szorgalmas CP, nincs ezzel semmi baj. jelly is vagyok!


meg this, ebben a félévben egyetlen zhra sem mentem el alapos készülés nélkül! Nem ritkán éjjel kettőkor még a másnapra kellő jegyzőkönyveket csináltam.. aránylik a befektetett munkával az eredményem.

inb4 bmen ez TALÁN kettes lenne. tudom, de leszarom.

This post was edited by CyberPunk666 on May 17 2012 06:14am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 17 2012 06:13am
Quote (CyberPunk666 @ 17 May 2012 14:12)
a maradék azért nem lesz ilyen jó... de a matek, prog, digit mind olyan tárgyak amiket nagyon szeretek és sok kreditet érnek. Meg nekem rengeteg időm felszabadult azzal, hogy a progot gyakorlatilag elő sem kellett vennem (amúgy 90% feletti a bukási arány a pótok után is, belőle.)
matekból sem mindenki ötös, sőt elég kevesen.

a villannyal meg eletroval szívok, hogy meglegyen.


miert nem nikre mentel, Te?! :bonk:

This post was edited by ecneB on May 17 2012 06:13am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 17 2012 06:16am
Quote (ecneB @ 17 May 2012 13:13)
miert nem nikre mentel, Te?!  :bonk:


editeltem.

amúgy most ha választanom kellene, szerintem ELTE-IK lenne az első helyen.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 17 2012 06:18am
tfw holnap geomatek zh
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 17 2012 06:22am
tfw 2 és fél órát foglalkozott a csapatunk a féléves előadással, és megdicsértek minket, hogy látszik milyen sokat foglalkoztunk vele miután előadtuk
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 17 2012 06:22am
Quote (Flutter @ 17 May 2012 14:22)
tfw 2 és fél órát foglalkozott a csapatunk a féléves előadással, és megdicsértek minket, hogy látszik milyen sokat foglalkoztunk vele miután előadtuk


multkor ITIL-en nalunk is ez volt. pedig akkor lattam eloszor a diakat.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 17 2012 06:24am
Quote (ecneB @ May 17 2012 01:22pm)
multkor ITIL-en nalunk is ez volt. pedig akkor lattam eloszor a diakat.


:D
alig bírtam ki röhögés nélkül
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 17 2012 06:24am
Quote (CyberPunk666 @ May 17 2012 01:12pm)
a maradék azért nem lesz ilyen jó... de a matek, prog, digit mind olyan tárgyak amiket nagyon szeretek és sok kreditet érnek. Meg nekem rengeteg időm felszabadult azzal, hogy a progot gyakorlatilag elő sem kellett vennem (amúgy 90% feletti a bukási arány a pótok után is, belőle.)
matekból sem mindenki ötös, sőt elég kevesen.

a villannyal meg eletroval szívok, hogy meglegyen.





meg this, ebben a félévben egyetlen zhra sem mentem el alapos készülés nélkül! Nem ritkán éjjel kettőkor még a másnapra kellő jegyzőkönyveket csináltam.. aránylik a befektetett munkával az eredményem.

inb4 bmen ez TALÁN kettes lenne. tudom, de leszarom.


amúgy simán nem, ha van hozzá eszed akkor a bmen ennyi tanulás elég a 4-5öshöz azoknál a tárgyaknál ahol nem szopatnak halálra szándékosan (mondjuk ilyenekből van jópár)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 17 2012 09:28am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 May 2012 13:24)
amúgy simán nem, ha van hozzá eszed akkor a bmen ennyi tanulás elég a 4-5öshöz azoknál a tárgyaknál ahol nem szopatnak halálra szándékosan (mondjuk ilyenekből van jópár)


megvan a villanytan gyak kettes... fuuuu.... azt hiszem most kibontok egy sört...
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 17 2012 09:30am
Quote (CyberPunk666 @ May 17 2012 04:28pm)
megvan a villanytan gyak kettes... fuuuu.... azt hiszem most kibontok egy sört...


csb
Go Back To Magyar Topic List
Prev14114124134144155001Next
Closed New Topic New Poll