Quote (ace07 @ 19 Feb 2015 23:33)
Bankoknál sehogy. Svájci bankból svájci ügyfél adat nem juthat ki. Minden mást meg kiszerveznek indiába, Szingapúrba stb ...
Max olyat tudnék elképzelni, hogy valami nem bank szerű cégnél dolgozol 1-2 évet és kérsz Home Office-t, aztán még 1-2 év múlva megengedik, hogy magyarországon is élj esetleg. De én nagyon kicsi esélyt látok rá.
/e de ha tudod értékelni a minőségi dolgokat, közbiztonságot, igényes tiszta utcákat, korrupció mentes világot akkor nem akarnál magyarországon élni már 1 hónap után sem :)
Utálom a német nyelvet.
Semmiképpen sem bankban képzelem el a jövőt. Nekem kell, hogy legyen fizika a feladatban.

Quote (llllllllllll @ 19 Feb 2015 23:34)
holnap összefuthatnánk
átkerül a projekt amin dolgozok CM-hez, úgyhogy nagyon leült a fejlesztés, mert érződik, hogy "már minek", úgyhogy reggel 8tól 4ig ráérek
Lehet róla szó. Halmos?
This post was edited by CyberPunk666 on Feb 19 2015 03:41pm