Quote (CyberPunk666 @ 19 Feb 2015 22:29)
Én majd valami távmunkás cuccot akarok külföldön. Itthonról dolgoznék, havonta 1-2 alkalommal kirepülnék mondjuk.
Svájccal ez mennyire működik?
Bankoknál sehogy. Svájci bankból svájci ügyfél adat nem juthat ki. Minden mást meg kiszerveznek indiába, Szingapúrba stb ...
Max olyat tudnék elképzelni, hogy valami nem bank szerű cégnél dolgozol 1-2 évet és kérsz Home Office-t, aztán még 1-2 év múlva megengedik, hogy magyarországon is élj esetleg. De én nagyon kicsi esélyt látok rá.
/e de ha tudod értékelni a minőségi dolgokat, közbiztonságot, igényes tiszta utcákat, korrupció mentes világot akkor nem akarnál magyarországon élni már 1 hónap után sem
This post was edited by ace07 on Feb 19 2015 03:35pm