d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1411741184119412041215001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 19 2015 03:00pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 19 Feb 2015 21:34)
ez nem tul relevans

de igazabol hagyjuk, remelem nem kell majd kumarekkal dolgoznod



tfw eletemben eloszor volt ertelme annak h rrc postjat elolvastam


hát nem valószínű, hogy valaha indiaiakkal fogok dolgozni, IT-hez nem sok közöm lesz :lol:
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 19 2015 03:03pm
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 19 2015 10:00pm)
hát nem valószínű, hogy valaha indiaiakkal fogok dolgozni, IT-hez nem sok közöm lesz :lol:


Mekiben is dolgoznak.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 19 2015 03:04pm
Quote (Karan2_Returned @ 19 Feb 2015 22:03)
Mekiben is dolgoznak.


már megint implikálsz
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 19 2015 03:16pm
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Feb 2015 22:04)
már megint implikálsz



De jol teszi 8D
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 19 2015 03:22pm
Quote (Karan2_Returned @ 19 Feb 2015 22:03)
Mekiben is dolgoznak.


Milyen munkakörben nem dolgoznak?

Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 19 2015 03:23pm
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 19 2015 10:00pm)
hát nem valószínű, hogy valaha indiaiakkal fogok dolgozni, IT-hez nem sok közöm lesz :lol:


Mikroelektronikaban dolgozom, es itt is vannak elegen.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 19 2015 03:24pm
Amúgy Kem havi 10K nettó fölött keres?

/e tfw későn érkeztem a svájci informatikus beszélgetéshez :(

This post was edited by ace07 on Feb 19 2015 03:26pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 19 2015 03:29pm
Quote (ace07 @ 19 Feb 2015 23:24)
Amúgy Kem havi 10K nettó fölött keres?

/e tfw későn érkeztem a svájci informatikus beszélgetéshez :(


Én majd valami távmunkás cuccot akarok külföldön. Itthonról dolgoznék, havonta 1-2 alkalommal kirepülnék mondjuk.
Svájccal ez mennyire működik?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 19 2015 03:33pm
Quote (CyberPunk666 @ 19 Feb 2015 22:29)
Én majd valami távmunkás cuccot akarok külföldön. Itthonról dolgoznék, havonta 1-2 alkalommal kirepülnék mondjuk.
Svájccal ez mennyire működik?


Bankoknál sehogy. Svájci bankból svájci ügyfél adat nem juthat ki. Minden mást meg kiszerveznek indiába, Szingapúrba stb ...

Max olyat tudnék elképzelni, hogy valami nem bank szerű cégnél dolgozol 1-2 évet és kérsz Home Office-t, aztán még 1-2 év múlva megengedik, hogy magyarországon is élj esetleg. De én nagyon kicsi esélyt látok rá.

/e de ha tudod értékelni a minőségi dolgokat, közbiztonságot, igényes tiszta utcákat, korrupció mentes világot akkor nem akarnál magyarországon élni már 1 hónap után sem :)

This post was edited by ace07 on Feb 19 2015 03:35pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 19 2015 03:34pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 19 2015 09:29pm)
Én majd valami távmunkás cuccot akarok külföldön. Itthonról dolgoznék, havonta 1-2 alkalommal kirepülnék mondjuk.
Svájccal ez mennyire működik?


holnap összefuthatnánk
átkerül a projekt amin dolgozok CM-hez, úgyhogy nagyon leült a fejlesztés, mert érződik, hogy "már minek", úgyhogy reggel 8tól 4ig ráérek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1411741184119412041215001Next
Closed New Topic New Poll