d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1411441154116411741185001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 19 2015 01:12pm
Quote (Baleee @ Feb 19 2015 08:03pm)
Nezzuk szazalekba, hogy mondjuk ott csalados emberkent a fizetesednek ilyen pozicioban elkoltod 70-80%-at, ameddig itthon, lehet, hogy 100%, de messze nem elsz olyan szinvonalon. Szoval nyilvan nem fogsz itthon keresni, 3-4milla bruttot, ha a kulfoldihez nezed, de mondjuk az az itthonival abban a pozicioban mefeleltetheto 600-800k bruttonak, azert teny, hogy szpe fizu mar, megsem elsz mondjuk 3 gyerek, feleseg, kertes haz, etc, amiket pl fentebb irtam, olyan eletszinvonalon, mint mondjuk az altalad hozott nemet pelda.


mondjuk pont nem akarok se családot se gyerekeket szóval sokmindenre nemfogok költeni igazából, szerintem ilyen senee life lesz a lottót meg a livejasminet kivéve
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 19 2015 01:13pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Feb 2015 20:12)
mondjuk pont nem akarok se családot se gyerekeket szóval sokmindenre nemfogok költeni igazából, szerintem ilyen senee life lesz a lottót meg a livejasminet kivéve


ezt ugyis atgondolod majd meg mate
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 19 2015 01:16pm
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 19 2015 08:13pm)
ezt ugyis atgondolod majd meg mate


lehet de nem tartom valószínűnek. azért a peerjeim 99%a tudja már rég ilyen idős korában hogy ő családot meg gyerekeket akar szóval nemhiszem hogy annyira nagyot változna a véleményem. majd inkább örökbefogadni akarok ilyen magára hagyott "selejtesebb" gyerekeket, csak nemtudom hogy lehet majd megoldani anélkül hogy feleségem legyen.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 19 2015 01:17pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Feb 2015 20:16)
lehet de nem tartom valószínűnek. azért a peerjeim 99%a tudja már rég ilyen idős korában hogy ő családot meg gyerekeket akar szóval nemhiszem hogy annyira nagyot változna a véleményem. majd inkább örökbefogadni akarok ilyen magára hagyott "selejtesebb" gyerekeket, csak nemtudom hogy lehet majd megoldani anélkül hogy feleségem legyen.


elég creepy úgy odamenni, hogy te egyedül szeretnél egy kisfiút :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 19 2015 01:18pm
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 19 2015 08:17pm)
elég creepy úgy odamenni, hogy te egyedül szeretnél egy kisfiút :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD


lehet majd kimegyek valami országba ahol allowed a melegek házassága és elveszem valami jó haveromat FÉRJÜL persze semmi buzulás. a melegházaspároknak meg úgyis adnak
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 19 2015 01:20pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Feb 19 2015 08:16pm)
lehet de nem tartom valószínűnek. azért a peerjeim 99%a tudja már rég ilyen idős korában hogy ő családot meg gyerekeket akar szóval nemhiszem hogy annyira nagyot változna a véleményem. majd inkább örökbefogadni akarok ilyen magára hagyott "selejtesebb" gyerekeket, csak nemtudom hogy lehet majd megoldani anélkül hogy feleségem legyen.


Tul sok volt a redpill.

Quote (BmA_BeMyAngel @ Feb 19 2015 08:18pm)
lehet majd kimegyek valami országba ahol allowed a melegek házassága és elveszem valami jó haveromat FÉRJÜL persze semmi buzulás. a melegházaspároknak meg úgyis adnak


Rici szerintem örökbefogadna veled egy aranyos kisfiut :^)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 19 2015 01:20pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Feb 2015 20:18)
lehet majd kimegyek valami országba ahol allowed a melegek házassága és elveszem valami jó haveromat FÉRJÜL persze semmi buzulás. a melegházaspároknak meg úgyis adnak


ricit kene magadhoz venned, mint "selejtesebb" gyereket
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 19 2015 01:22pm
Quote (Fej @ Feb 19 2015 08:20pm)
ricit kene magadhoz venned, mint "selejtesebb" gyereket


neki sajnos már úgyis mindegy
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 19 2015 01:31pm
Quote (Karan2_Returned @ 19 Feb 2015 21:08)
2010es atlagfizetesek, beütöttem a profilt amit leirtal

Schwellen alatt az 50%-nal kell nezni, az kb a realis fizetes. 10k fölött keresö fiatal ismerösöm az csak egy van, aki maganvallalkozo, es bejött neki az elet.

http://4.ii.gl/e9Pqbx1jh.png


En meg batyam tapasztalatabol mondtam. (Zurich/kornyeke), bar nem keres 10k folott, de atlaghoz kepest boven jobban (BMV-Vik : Mscje van)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 19 2015 01:33pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Feb 2015 21:22)
neki sajnos már úgyis mindegy


Vedd magadhoz szenat, fizesd a pizzakolawowjat, azt csa.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1411441154116411741185001Next
Closed New Topic New Poll